2019 03 23

„Rytas“ iš pirties Prienuose išlindo sausas: išgelbėjo tritaškiai ir naujokas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Prienų „Skycop“ krepšininkai (9-17) pirmavo didžiąją mačo dalį, bet galiausiai Vilniaus „Rytas“ (19-6) išsivežė pergalę 75:68 (17:19, 17:21, 18:14, 23:14).
Derek Ryan Needham
Derek Ryan Needham / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Derekas Needhamas solidžiai debiutavo Vilniaus „Ryte“, bet komandai tai buvo labai sunkios rungtynės.

Dainiaus Adomaičio treniruojami Vilniaus krepšininkai turėjo vytis Prienų klubą, o perlaužė mačą tik ketvirtajame kėlinyje, kai tritaškiais prapliupo Eimantas Bendžius. Jis ketvirtajame kėlinyje net keturis kartus pataikė iš toli.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir D.Needhamas.

Vilniaus klube traumuotą Chrisą Kramerį pakeitęs 28 metų amerikietis iš Monako klubo pradėjo rungtynes starto penkete ir paliko gerą įspūdį.

Amerikietis labai aktyviai pradėjo rungtynes, itin kibiai gynėsi prieš Žygimantą Janavičių ir išmintingai dirigavo vilniečių atakoms.

Jis pelnė per 28 minutes pelnė 15 taškų, atliko 2 perdavimus ir perėmė 4 kartus kamuolį. Naujokas pataikė 6 dvitaškius iš 9, 1 tritaškį iš 3.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Derek Ryan Needham

Be nedidelę traumą patyrusio ir Vilniuje likusio DJ Seeley šeštadienį Prienuose žaidusi Vilniaus komanda atrodė vangi, bet susikaupė rungtynių pabaigoje ir išplėšė pergalę.

Vilniečiai dalinasi 2-3 poziciją su Klaipėdos „Neptūnu“, o Prienų klubas lieka septintas.

Mačą Prienuose stebėjo ir NBA klubo „Brooklyn Nets“ generalinio vadybininko padėjėjas Trajanas Langdonas, atvykęs pasižiūri Vilniaus komandos talento Deivido Sirvydžio.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Trajanas Langdonas

„Skycop“: Malcolmas Grantas 18, Darjušas Lavrinovičius 11, Mindaugas Lukauskis ir Vytenis Lipkevičius po 10;

„Rytas“: Eimantas Bendžius ir Martynas Echodas po 16, Derekas Needhamas 15, Arciomas Parachouskis 11, Arnas Butkevičius 7.