Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 10, 18:09

Šakių „Gulbelė“ pradeda kovas prestižiniame turnyre dėl 50 tūkst. JAV dolerių

Lietuvos 3x3 krepšinio flagmanė Šakių „Gulbelė“ išvyko į Japoniją, kur jau šeštadienį, Ucunomijos mieste, pradės kovą prestižiniame FIBA trijulių turnyre.
Šakių „Vytis-Gulbelė“
Šakių „Vytis-Gulbelė“ / nuotr. FIBA

Šeštąjį reitingą pasaulyje turinti Lietuvos komanda buvo pakviesta į FIBA „World Tour“ sezono atidarymo turnyrą, kurio prizinį fondą sudaro 152 tūkst. dolerių, iš kurio 50 tūkst. JAV dolerių atiteks nugalėtojams.

„Gulbelė“ pateko į C grupę, kur jų varžovais bus elitinė „Liman“ (Serbija) ekipa bei šeimininkai „Utsunomiya“ (Japonija).

Pirmąjį mačą Šakių ekipa su „Liman“ šeštadienį žais 10 val. 55 min., o antrasis susitikimas su Japonijos komanda numatomas 12 val. 55 min. Lietuvos laiku.

„Gulbelei“ Japonijoje atstovaus įprasta ketveriukė – Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis, Marijus Užupis ir aukščiausią 3x3 krepšinio reitingą pasaulyje turintis lietuvis Aurelijus Pukelis.

Turnyras Ucunomijoje oficialiai skelbs FIBA 3x3 klubinio sezono startą, kuriame numatoma net 13 „World Tour“ serijos turnyrų, o taip pat ir būrys „Challenger“ etapų, per kuriuos būtent ir yra išsikovojamos vietos į FIBA „World Tour“ etapus.

Jau dabar aišku, jog Ulan Batore (Mongolija) gegužės 21-22 dienomis vyksiančiame „Challenger“ turnyre bei tokio pat rango etape Novi Sade (Serbija) birželio 3-4 dienomis turėsime po dvi Lietuvos komandas.

„Gulbelė“ dalyvaus abiejuose „Challenger“ turnyruose, į Ulan Batorą atvyks Marijampolės ekipa, o Novi Sade išvysime Vilniaus klubą.

Pirmąsias dvi vietas Mongolijoje užėmusios komandos gaus bilietus į Prahoje vykstantį „World Tour“ turnyrą, o Serbijos turo finalininkai vyks į prestižinį FIBA etapą Lozanoje (Šveicarija).

Taip pat bilietai į „Challenger“ serijos turnyrus bus dalinami geriausioms Lietuvos 3x3 čempionato, kuris startuoja jau artėjantį savaitgalį, turų komandoms.

Visos kovos tiesiogiai bus transliuojamos „FIBA3x3“ YouTube kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek