2016 04 27

Šansą išplėšti pergalę iš „Lietkabelio“ atėmė teisėjai?

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pirmose LKL ketvirtfinalio rungtynėse tik per plauką 79:74 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“, tačiau, atrodo, kad prie svečių pralaimėjimo prisidėjo ir mačo teisėjai.
Paskutinės rungtynių sekundės ir teisėjų klaida
Paskutinės rungtynių sekundės ir teisėjų klaida / Portalo krepsinis.net stopkadras

Rungtynių pabaigoje Artūras Valeika ties tritaškio liniją išmušė kamuolį iš Kendricko Browno rankų ir „Lietkabelis“ turėjo progą išplėšti pergalę arba bent pratęsimą.

Rezultatui esant 76:74 vilniečių naudai Mindaugas Lukauskis po krepšiu išplėšė kamuolį iš Valdo Vasyliaus rankų. Vis dėlto Krepsinis.net užfiksuotas stopkadras aiškiai rodo, kad jį paėmęs K.Brownas mynė galinę liniją.

„Lietkabelis“ likus sekundei dar sustabdė vilniečių pražanga, už ginčus su teisėju gavo techninę ir vilniečiai laimėjo.

Vis dėlto „Lietkabelis“ būtų turėjęs progą bandyti įmesti pergalingą metimą. Klubas socialiniame tinkle „Facebook“ praneša, kad po mačo net rungtynių teisėjai pripažino savo klaidą, tačiau Panevėžio ekipa protesto neteiks.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius