Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 14d. 15:42

Sergančių vaikų pagalbai Rimantas Kaukėnas pristatė išskirtinius marškinėlius

Rimantas Kaunėnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Rimantas Kaunėnas

Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas pristatė specialius marškinėlius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų atvaizdais. Šie marškinėliai su Jono Valančiūno, Mindaugo Kuzminsko ir fondo steigėjo R.Kaukėno atvaizdais tiks ne tik sirgaliams stebint rungtynes, bet ir taps išskirtiniu gerumą simbolizuojančiu atributu kasdienai.

Marškinėlių nuo šiol bus galima įsigyti prekybos centruose „Maxima“, o surinktos lėšos atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingai medicininei įrangai ir medikamentams, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei slaptoms mažųjų svajonėms išpildyti.

„Mūsų paramos fondo misija – padėti sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams bei jų tėvams išgyventi sunkią diagnozę, pripildyti jų gyvenimą šviesos. Prie šios idėjos nori prisidėti dauguma žmonių, tačiau pagalbos formos ne visada būna patogios. Dabar norint prisidėti prie kilnaus tikslo bus galima paprasčiau ir greičiau – tiesiog užsukus į prekybos centrą. Tiesa, pirkėjai, įsigiję marškinėlius, ne tik prisidės prie paramos, bet ir patys turės apie pagalbą simbolizuojantį daiktą. Tikiuosi, jis padės gerumu užkrėsti ir kitus“, – sakė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Įsigyti marškinėlius bus galima visose „XXX“ formato „Maximos“ parduotuvėse, jų kaina – 24,99 Eur.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Naujų Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo marškinėlių pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Naujų Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo marškinėlių pristatymas

„Prisidedame prie prasmingos Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos, nes suvieniję jėgas, resursus ir idėjas galime spręsti opias problemas ir, visų svarbiausia, vaikams dovanoti viltį pasveikti. Fondo dėka onkologinėmis ligomis sergantys vaikai ir jų tėveliai šiandien jau turi geresnes gydymosi sąlygas. Tikiu, jog susitelkę ateityje galėsime įgyvendinti dar daugiau iniciatyvų, padėsiančių sergantiems Lietuvos vaikams“, – kalbėjo „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kristina Meidė ir Rimantas Kaunėnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kristina Meidė ir Rimantas Kaunėnas

Siūlomi marškinėlių su krepšininkų atvaizdais dydžiai varijuoja nuo XS iki XXL, todėl sau tinkančius atras kiekvienas. Priklausomai nuo sportininko atvaizdo, bus galima rinktis raudonos, baltos, žalios, juodos spalvos marškinėlius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 24sek