2016 03 07

„Šiauliai“ išvykoje palaužė „Dzūkiją“

Pergalę LKL čempionate pirmadienio vakarą iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 86:79 (13:18, 25:17, 22:18, 26:26) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmąją šiek tiek rimtesnę persvarą po įtemptos rungtynių pradžios pirmojo kėlinio pabaigoje įgavo „Dzūkijos“ krepšininkai. Minispurtu 8:3 ketvirtį užbaigę aikštės šeimininkai atitrūko 5 taškais (18:13).

Antrojo kėlinio metu „Šiauliai“ sugebėjo atsitiesti ir neleido oponentams didinti savo persvaros. Tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi svečiai iš Šiaulių. Galingai trečiąjį kėlinį pradėję Saulės miesto krepšininkai spurtavo ir susikrovė 10 taškų pranašumą (52:42 ).

Nuo to laiko „Dzūkija“ ne kartą bandė mažinti savąjį deficitą, tačiau puikiai puolę šiauliečiai vis susigrąžindavo solidžią persvarą. Aikštės šeimininkų neišgelbėjo ir pražangų taktika.

„Šiauliai“: Assemas Marei’us (12 atk. kam.) ir Cameronas Ayersas po 17, Gintaras Leonavičius 12, Mike’as Scottas ir Rokas Giedraitis po 10.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 23, Jeffrey Robinsonas 14, Osvaldas Mačernis 13.