2015 08 29 /2015 08 30

Sirgaliai pasigedo aiškaus Lietuvos rinktinės lyderio, bet įvertino Luko Lekavičiaus progresą

Lietuvos rinktinė pasirengimą Europos čempionatui baigė pralaimėdama graikams 62:67. Sirgaliai įvertino kiekvieno krepšininko pasirodymą atskirai, bet pasigedo lyderio - visi įvertinimai buvo labai panašūs.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Įvertinimo balai visiems žaidėjams svyravo nuo 2 iki 3.

Trejetus penkiabalėje sistemoje gavo bent penki žaidėjai: Jonas Valančiūnas, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Lukas Lekavičius ir Renaldas Seibutis.

Beje, daugiausia aukščiausių balų (27 proc.) gavo būtent L.Lekavičius. Keletą slogių rungtynių turėjęs Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 11 minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir tik kartą suklydo.

Sirgaliai žiūrėjo pro pirštus į septynis R.Seibučio pramestus metimus.

Prasčiausiai buvo įvertinti Robertas Javtokas ir Deividas Gailius. Rinktinės kapitonas aikštėje išbuvo vos 3 minutes, o D.Gailius per 6 minutes spėjo pasižymėti 2 taškais.