Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 21d. 14:45

Šventinėse rungtynėse žymūs šalies vyrai nusileido „Kibirkšties-MRU“ komandai

„Kibirkštis-MRU“ – „Kažkur Matyti“
Sauliaus Čirbos nuotr. / „Kibirkštis-MRU“ – „Kažkur Matyti“

Donato Montvydo paskutinis metimas buvo netikslus ir žymių šalies vyrų komanda „Kažkur Matyti“ 85:86 patyrė nesėkmę šventinėse krepšinio rungtynėse su Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda. Tai jau tradicinės septintą kartą vykusios rungtynės, kurių tikslas visai ne rezultatas, o geras laikas ir pagalba jauniesiems krepšininkams.

Kiekvienais metais „Kibirkšties-MRU“ ir „Kažkur Matytų“ komandos prieš šventes savo laiką skiria jauniesiems krepšininkams ir krepšininkėms, kuriems gyvenime mažiau pasisekė ir prisideda prie jų treniruočių lankymo ar aprangos bei avalynės.

Šįkart prie šventinių rungtynių prisijungė vienuolikmetis Laurynas, kuris visus ant kojų pakėlė pataikydamas kelis tritaškius metimus.

„Atsiminėme senus gerus laikus, kai „Kibirkšties-MRU“ komanda turėjo tradiciją su „Kažkur Matyti“ ekipa sužaisti tas šventines rungtynes. Norėjome pratęsti tą tradiciją, ypač, šiuo stebuklingu laikotarpiu, – pasakojo „Kibirkšties-MRU“ komandos kapitonė Kristė Druskytė. – Į šias rungtynes įtraukėme ir nuostabų vaiką Lauryną. Jis domisi krepšiniu ir turėjo svajonę per rungtynes būti profesionalios komandos dalimi. Mes ji priėmėme, o jo įspūdžiai buvo nenusakomi, tryško energija ir buvo euforijoje“.

VIDEO: K.Druskytė: apie Kibirkšties-MRU ir Kažkur Matyti komandų rungtynes

Nors ir patyrė nesėkmę, tačiau gera energija spinduliavo ir „Kažkur Matyti“ komandos nariai. Jie šūksniais ir plojimais palydėdavo ne tik savo, tačiau ir merginų komandos sėkmingas atakas.

„Mūsų aikštės pusėje buvo daugybė žmonių, buvau tas mažiausias ir labiausiai galintis pralįsti pro žmones. Turėjau kamuolį savo rankoje ir galvojau, kad reikia imtis iniciatyvos. Viskas iki galo pavyko, ir liko paskutinis metimas, o jis pro šalį, – juokėsi pergalę galėjusį atnešti metimą prisiminęs Donatas Montvydas. – Džiugu, kad tokios šventės leidžia mums patiems atsijungti nuo blogų dalykų ir tuo pačiu mes galime padėti kitiems. Tai gera diena, geras vakaras, kažką gero padarėme“.

VIDEO: D.Montvydas: džiugu, kad mes galime padėti kitiems

„Paskutinėmis sekundėmis pametėme kontrolę, nors turėjome laikytis plano, tačiau šiandien merginos buvo stipresnės, – pripažino „Radistas“ Jonas Nainys. – Pirmi mano paties metimai buvo labai netikslūs, tačiau vėliau pajaučiau, kad merginos ginasi švelniai, tai mėginau mesti iš arčiau ir pataikiau. Pirmą kartą žaidžiau prieš „Kibirkšties-MRU“ komanda, tačiau galiu pasakyti, kad debiutas neprastas, o man labai patiko varžovių devintas numeris (Gabrielė Šulskė, – red. past.). Labai džiugu, kad vyksta tokios iniciatyvos, mūsų „Kažkur Matytų“ komanda visada stengiasi dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose, krepšinis tampa jungiamąja dalimi“.

VIDEO: J.Nainys: pajaučiau, kad merginos ginasi švelniai

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Šulskė, kuri pelnė 20 taškų. Justina Miknaitė įmetė 15, Saulė Mikelionytė ir Eglė Zabotkaitė po 12, Daugilė Šarauskaitė ir Enrika Matiukaitė po 8, Justina Kraujūnaitė – 7, Livija Sakevičiūtė – 4.

„Kažkur Matytų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė dainininkas ir radijo laidų vedėjas Žygimantas Gečas, kuris pelnė 18 taškų. Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius pridėjo 11, beisbolininkas Dovydas Neverauskas – 10, radijo laidų vedėjas Gedas Saročka ir vaizdo turinio kūrėjas Haris Zenkovas po 8, dainininkas Donatas Montvydas, didžėjus Jonas Nainys, profesionalus treneris Jeanas Claude‘as Edorhas ir Ball‘ų šeimą į Lietuvą atvedęs Erikas Kirvelaitis po 6, krepšinio teisėjas Rytis Sabas – 4, o reperis Alekna – 2.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek