2018 04 21

Taškų lenktynėse „Šiauliai“ patiesė dzūkus

„Šiaulių“ (14-19) ekipa ir toliau tvirtina savo pozicijas kovoje dėl penktosios pozicijos Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šį kartą šiauliečiai tikroje taškų fiestoje susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (9-24), kuri patyrė jau septintąjį pralaimėjimą iš eilės.
Donatas Sabeckis
Donatas Sabeckis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lauryno Biručio, Donato Sabeckio ir Nicko Zeislofto vedami „Šiauliai“ 107:99 (26:19; 25:21; 23:34; 33:25) palaužė „Dzūkiją“.

„Šiauliai“ viską išspręsti bandė dar per pirmąją rungtynių pusę. Svečiuose rungtyniavę šiauliečiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 11 taškų persvarą (51:40). Vis dėlto „Dzūkija“ visą „Šiaulių“ darbą nubraukė per trečiąjį ketvirtį.

Alytiškiai trečiajame kėlinyje pelnė net 34 taškus ir prieš lemiamas 10 minučių sugebėjo išlyginti rezultatą – 74:74.

Vis dėlto „Šiaulių“ krepšininkai susikaupė prieš lemiamą ketvirtį ir likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė jau 10 taškų – 92:82. Nepaisant to, dzūkai likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes deficitą buvo sumažinę iki 4 (92:96).

„Dzūkijos“ ekipai priartėti arčiau jau nebepavyko, o rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Šiauliai“ iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 22, Nickas Zeisloftas 20 (5/11 trit.), Laurynas Birutis 19 (12 atk. kam., 33 n.b.), Akeemas Wrightas 14, Vytautas Šarakauskas 10 (12 atk. kam.).

„Dzūkija“: Parrishas Petty 17, Paulius Petrilevičius (6/7 dvit.), Gediminas Žalalis ir Anatolijus Kaširovas po 15, Paulius Danisevičius 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti