2018 01 17

Vaikų žaidimai baigti: dominavę Ballai padėjo „Vytautui“ nukauti NKL lyderį

Trečiose „Big Baller Brand Challenge“ rungtynėse broliai Ballai pajuto tikros kovos skonį. Prienų-Birštono „Vytautas“ sulaukė profesionalios komandos Šakių „Vyto“ pasipriešinimo ir po atkaklios kovos šventė pergalę 93:89. Prienų klube ryškiausiai žibėjo LiAngelo ir LaMelo Ballai.
LaMelo Ballas
LaMelo Ballas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

LiAngelo svarbiausiu metu tempė komandą ir buvo rezultatyviausias komandoje su 22 taškais (5/10 dvitašk., 3/7 tritašk., 3/4 baud.), 19-metis taip pat atkovojo 7 kamuolius. LaMelo Ballas aikštę paliko su 14 taškų (3/8 dvitašk., 2/5 tritašk., 2/2 baud.). 16-metis rungtynių pabaigoje pelnė 5 taškus iš eilės ir išvedė „Vytautą“ į priekį, bet gavo penktą pražangą ir sėdo ant suolo.

Antrose rungtynėse iš eilės Virginijus Šeškus nuo pradžių metė į kovą abu brolius Ballus. Tačiau pirmajame kėlinyje jie nieko stebuklingo nesukūrė ir sėdo ant suolo. Antrajame kėlinyje daugiau laiko pasireikšti gavo LiAngelo Ballas, kuris po pirmosios rungtynių pusės pelnė 7 taškus, LaMelo – tik du.

Trečiajame kėlinyje ant parketo vėl sugrįžo abu broliai, kurie buvo daug naudingesni komandai. LiAngelo persvėrė rezultatą 51:50, o LaMelo pagaliau pataikė vieną iš beprotiškų tritaškių. Iš viso trečiajame kėlinyje LiAngelo susirinko 10 taškų.

Prieš lemiamą kėlinį „Vytis“ pirmavo 73:71.

Šakių klubas šį sezoną antrame pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio čempionate NKL per 26 rungtynes patyrė vos tris pralaimėjimus.

Tapusi NKL čempione „Vyčio“ ekipa galėtų taikytis ir į aikščiausią lygą LKL, kurioje gali pakeisti ir šiuo metu paskutinę vietą užimantį „Vytautą“.

Draugiškame turnyre „Vytautas“ jau 130:93 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto–2“ komandą ir 90:80 nugalėjo Kauno „Žalgirio“ jaunimą.

Pastarosiose rungtynėse su Vilniaus ekipa broliai Ballai kartu surinko net 60 taškų.

Ballų šeimos inicijuotame turnyre liko sužaisti dar dvejas rungtynes – sausio 23 dieną su LKL rungtyniaujančia Alytaus „Dzūkija“ ir sausio 28 dieną su aštuntą vietą NKL užimančia „Jonava“.

„Vytautas“: LiAngelo 22, LaMelo ir K.Bristolis po 14, T.Dimša 11, J.Sinica 10.

„Vytis“: B.Wanamakeris ir M.Užupis po 13, Š.Vingelis, G.Radavičius ir A.Majauskas po 11, R.Juknevičius 10.