2019 09 12

Trileris Turkijoje – dviženklę persvarą išbarstęs „Žalgiris“ palaužė „Galatasaray“

Kauno „Žalgiris“ šventė pirmąją pergalę draugiškame krepšinio turnyre Turkijoje. „Gloria Cup“ turnyre žalgiriečiai 71:70 palaužė Stambulo „Galatasaray“ ekipą.
Zachas LeDay
Zachas LeDay / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 39:39. Trečiąjį kėlinį žalgiriečiai laimėjo 22:10 ir turėjo solidų pranašumą prieš lemiamą kėlinį.

Likus žaisti minutę, Turkijos klubas sugebėjo priartėti 67:69. Svarbiu metu suklydo įžaidėjas Alexas Perezas, kuris rizikingai perdavinėjo kamuolį Nigelui Hayesui ir „Žalgiris“ paliko lemiamą ataką varžovams, tačiau „Galatasaray“ nesugebėjo pelnyti taškų ir „Žalgiris“ šventė pergalę.

Z.LeDay pelnė 23 taškus ir atkovojo 6 kamuolius, T.Walkupo sąskaitoje 12 taškų ir 4 rez. perdavimai, o M.Gebenas pridėjo 10 taškų ir 6 atk. kamuolius.

Kitose „Gloria Cup“ turnyro rungtynėse Maskvos CSKA tik po pratęsimo 87:85 palaužė „Tofaš“ ekipą.

Pirmose „Gloria Cup“ rungtynėse Kauno klubas 98:100 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“.