Publikuota: 2018 rugsėjo 10d. 20:08

Triuškinanti pergalė Vilniuje – „Rytą“ vedė į priekį tritaškių šou surengęs 18-metis

Deividas Sirvydis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Deividas Sirvydis

Vilniaus „Rytas“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės draugiškų rungtynių maratone. Šį kartą „Siemens“ arenoje rungtyniavę vilniečiai be vargo 104:63 (31:17, 29:13, 23:15, 21:18) įveikė iš Ukrainos atvykusią „Dnipro“ ekipą.

„Ryto“ krepšininkai rungtynes pradėjo užtikrintai, o jau per pusę kėlinio įgijo dviženklį pranašumą. Per pirmąsias 10 minučių aikštelėje šanso sulaukė ir praėjusią savaitę Lietuvos vyrų rinktinėje debiutavęs Marekas Blaževičius, kuris pasirodęs aikštėje iš karto pelnė 4 taškus. Vilniečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 31:17.

Antrame kėlinyje vilniečiai ir toliau itin kibiai žaidė gynyboje, o problemų nesulaukė ir puolime. Jaunų talentų M.Blaževičiaus ir D.Sirvydžio vedamas „Rytas“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 60:30, o minėtieji žaidėjai į varžovų krepšį sumetė 20 taškų kartu sudėjus.

Trečiame ir ketvirtame kėlinuke „Rytas“ išlaikė užtikrintą bei solidų žaidimą abejose aikštės pusėse ir nesunkiai iškovojo pergalę.

Šiame mače vilniečiai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, pataikė 13 tritaškių iš 30 ir nesunkiai nugalėjo atkovotų kamuolių dvikovoje (46:27).

Net septynis tritaškius pataikęs D.Sirvydis buvo rezultatyviausias su 21 tašku.

„Rytas“: D.Sirvydis 21 (7/8 trit., 5 atk. kam.), D.Suttonas 15 (6 atk. kam.), A.Butkevičius 12 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), M.Echodas 11 (7 atk. kam.), M.Blaževič 10 (9 atk. kam.).

„Dnipro“: S.Tymofeienko 16, A.Kozhemiakinas 11.