2016 09 11

Turnyre Liepojoje „Lietkabelis“ iškovojo trečiąją vietą

Trečiąją vietą draugiškame šešių komandų turnyre Liepojoje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris mažajame finale 85:77 (22:12, 23:19, 24:26, 16:20) be didesnio vargo įveikė Estijos vicečempionę Tartu „Rock“ ekipą.
„Lietabelis“
„Lietabelis“ / kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis“ sėkmingai pradėjo susitikimą šaudamas į priekį 8:2. Likus rungtyniauti 2 minutes panevėžiečiai į savąjį krepšį buvo praleidę vos 6 taškus ir tai leido įgyti dviženklį pranašumą (16:6), kuris liko sužaidus pirmąjį kėlinį – 22:12.

Antrajame ketvirtyje komandos ėmė keistis taikliomis atakomis ir tai buvo palanku Lietuvos ekipai – 31:19. Po Beno Madgeno tritaškio „Lietkabelis“ atitrūko iki 39:23, bet „Rock“ atkarpa 6:0 leido vėl jiems priartėti – 29:39. Per likusį laiką kiek sėkmingiau žaidė Kazio Maksvyčio auklėtiniai, kurie įpusėjus dvikovai pirmavo 45:31.

Po didžiosios pertraukos estai spurtavo ir sumažino atsilikimą – 42:49. „Lietkabelis“ atsakė savo 6 taškais ir vėl susigrąžino iniciatyvą – 55:42. B.Madgenas įmetė 9 taškus

iš eilės, leisdamas dar labiau atitolti – 69:53. „Rock“ atakos paskutinę minutę buvo tikslesnės, bet jos varžovų situaciją pagerino nežymiai – 57:69.

Ketvirtajame kėlinyje apie save priminė Tadas Rinkūnas, pataikęs tris tritaškius – 82:64. Vis dėlto „Lietkabelis“ pernelyg anksti atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję varžovai iki dvikovos pabaigos sumažino deficitą, bet nuo pralaimėjimo neišsigelbėjo – pergalė ir trečioji pozicija turnyre atiteko panevėžiečiams – 85:77.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 17 (18 min., 4/5 trit., 23 naud. bal.), Tadas Rinkūnas 12 (4/5 tritaškiai), Gintaras Leonavičius ir Kšištofas Lavrinovičius po 11, Lorenzo Williamsas 9 (4 rez. perd.), Donatas Tarolis (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis ir Simas Galdikas po 7.

„Rock“: Dominykas Milka 26 (8 atk. kam., 28 naud. bal.), Kristenas Meisteris 11 Venkatesha Joisas 9 (8 atk. kam.).