Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 21d. 12:05

„urBONUSas“: A.Gudaitis – apie stebuklingą reabilitaciją ir šansus žaisti rinktinėje

Artūras Gudaitis lenkia medikų prognozes
15min nuotr. / Artūras Gudaitis lenkia medikų prognozes

Sunkią kryžminių kelio raiščių traumą vasario 1-ąją patyręs Artūras Gudaitis stojasi ant kojų greičiau, nei galvojo medikai. Prieštaringo Rimanto Kaukėno patarimo paklausęs centras lenkia prognozes ir galingai spurda sugrįžimo į aikštę link. Savo 26-ojo gimtadienio dieną 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ A.Gudaitis atviravo apie sėkmingos reabilitacijos priežastis ir galimybes žaisti pasaulio čempionate Kinijoje.

Krepšinio žvaigždžių linkėjimų kuo greičiau pasveikti sulaukęs A.Gudaitis dėl reabilitacijos konsultavosi su „plieniniu“ žmogumi Rimantu Kaukėnu, NBA žvaigžde Kristapu Porzingiu ir geriausiais specialistais.

Intensyviu grafiku bei griežtu režimu paremtas juodas darbas ir netradiciniai metodai dabar A.Gudaičiui leidžia galvoti apie teorinius šansus rungtyniauti planetos pirmenybėse.

Vasarį tai atrodė kaip visiška utopija, nes reabilitacija teoriškai turėjo trukti iki oficialios sezono pradžios.

Tačiau nuo gailesčio bėgantis A.Gudaitis siunčią aiškią žinutę, kad Lietuvos rinktinės aprangą vilksis tik tuo atveju, jeigu bus 100 proc. pasiruošęs ir naudingas nacionalinei komandai.

Į rinktinę net ir po tokios sunkios traumos jį stumia sena dar neįgyvendinta vaikystės svajonė.

„urBONUSas“ su Artūru Gudaičiu apie: pirmuosius judesius po operacijos (04:05); kodėl nustojo eiti į Milano areną (07:20); naujas veiklas be krepšinio (09:00); R.Kaukėno patarimą, kurio nesuprato A.Gudaičio fizioterapeutai (12:20); kaip A.Gudaitis norėjo grįžti į aikštę su plyšusiais kryžminiais kelio raiščiais (14:00); maistą, kurį rekomendavo K.Porzingis (18:30); istoriją, prajuokinusią M.Kuzminską (23:45); palyginimą su Žydrūnu Savicku (26:45); galimybes žaisti pasaulio čempionate (29:00); priekinę liniją su D.Saboniu ir J.Valančiūnu (33:30); neišsipildžiusį šansą išvažiuoti į Klivlandą (36:40); pokalbį su E.Messina (40:20); kitą potencialų lietuvį Milane (43:45).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk jau galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek