Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 15d. 08:59

„urBONUSas“: A.Karnišovas ir kaip atrodė jo kelias prestižinio posto NBA link

A.Karnišovas papasakojo apie savo kelią į NBA
15min nuotr. / A.Karnišovas papasakojo apie savo kelią į NBA

Artūras Karnišovas yra pirmasis ir vienintelis lietuvis, kada nors užėmęs tokias aukštas pareigas NBA organizacijoje. 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ 48-erių lietuvis papasakojo, koks buvo jo kelias iki „Denver Nuggets“ generalinio vadybininko pareigų.

Baigęs universitetą JAV, A.Karnišovas buvo per žingsnį nuo krepšininko karjeros NBA. Vis dėlto likus dienai iki NBA reguliariojo sezono starto, „Milwaukee Bucks“ ekipa atsisakė perspektyvaus lietuvio paslaugų.

Vis dėlto A.Karnišovas rado kitą įėjimą į NBA – pro tarnybines duris.

Kokia tai buvo kelionė generalinio vadybininko pareigų link – A.Karnišovo interviu 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“.

„urBONUSas“ su A.Karnišovu apie: ar kito NBA vadovo vietoje būtų pašaukęs save į NBA (02:48); N.Jokičių ir jo arkliukus (6:30); retus sugrįžimus į Lietuvą (11:55); profesionalo karjerą likus per dieną nuo žingsnio į NBA (16:05); į NBA atsivėrusias duris (20:53); kabinetą, kuriame mainais buvo gautas Jamesas Hardenas (24:07); savo darbo NBA filosofiją (29:00); įgūdį Nr. 1 NBA (32:42); nuo ko pradėjo darbus Denveryje (34:35); išskirtinį įvertinimą „Nuggets“ vadovų akyse (40:15); ką reiškia vadovauti NBA komandai (43:45); kokios savybės ir gyvenimo aplinkybės atvedė į NBA generalinio vadybininko postą (47:10).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk jau galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 24sek