Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 6d. 13:14

„urBONUSas“: kas negerai su A.Sabonio retorika, metodika ir trenerio rinkimais

A.Sabonio pasisakymai sukėlė diskusijų audrą Lietuvos krepšinyje
15min nuotr. / A.Sabonio pasisakymai sukėlė diskusijų audrą Lietuvos krepšinyje

Likus savaitei iki Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdžio dėl naujo nacionalinės komandos vyr. trenerio, aptakūs Arvydo Sabonio pasisakymai sukėlė diskusijų audrą krepšinio bendruomenėje. 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ – diskusija dėl LKF prezidento retorikos, metodikos ir trenerio rinkimų problematikos.

Kokių nesuvestų sąskaitų su Lietuvos žurnalistais turi A.Sabonis?

Kokią argumentuotą kritiką turėtų priimti LKF bosas?

Kokie galėjo būti kitokie A.Sabonio žingsniai ieškant rinktinei vyr. trenerio?

Kodėl LKF nusipelnė ne tik kritikos, bet ir gerų žodžių?

Kodėl Lietuvos rinktinės trenerio rinkimų principas kelia abejonių?

Kas dabar atrodo kaip realiausi pretendentai treniruoti Lietuvos rinktinę?

Apie tai diskutuoja 15min ir Eurolyga.lt žurnalistai Donatas Urbonas bei Rokas Pakėnas.

„urBONUSas“ apie: labiau nei A.Sabonio retoriką nuliūdinusią jo argumentaciją (01:45); A.Sabonio saugomą postą ir jo ruošiamą įpėdinį (05:40); ko iš A.Sabonio pasigedome vyr. trenerio paieškose (09:15); geros reakcijos į kritiką pavyzdžius (15:30); istorijas apie LKF spaudimą žurnalistams (20:23); kodėl LKF tikrai nėra absoliutus blogis (22:45); keistą Lietuvos trenerių asociacijos kandidatų atranką (30:00); kaip asociacija galėjo nesvarstyti D.Maskoliūno kandidatūros (34:15); abejotiną Lietuvos trenerio rinkimų tvarką (38:15); užsienietį rinktinės trenerį (40:30); žaidėjų žodį trenerio rinkimuose (44:50); paskutinius favoritus užimti rinktinės vyr. trenerio postą (47:30).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 24sek