Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 10d. 13:55

„urBONUSas“: nepatogus pašnekovas – A.Javtokas apie nutylimą Lietuvos krepšinio bėdą

A.Javtokas dalijosi įžvalgomis apie krepšininkų paruošimo problemas Lietuvoje
15min nuotr. / A.Javtokas dalijosi įžvalgomis apie krepšininkų paruošimo problemas Lietuvoje

„Didžiausia Lietuvos talentų problema kalbant apie jų perspektyvas žaisti NBA – neišsivystęs jų kūnas. Toks jausmas, kad Lietuvoje yra įstatymas, draudžiantis vaikams eiti į treniruoklių salę ir dirbti su raumenimis. Silpnos kojos, silpnas kūno centras, silpnos rankos. Techniškai ir taktiškai viskas beveik super, bet aikštėje jie negali nieko padaryti dėl jėgos trūkumo“, – sykį 15min sakė anonimu norėjęs likti NBA skautas. Apie Lietuvos krepšininkų fizinį pasiruošimą savo nuomonę turi dabar edukologu save pristatantis Artūras Javtokas. 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ buvęs krepšininkas pateikė kitokią ir kai kuriems nepatogią nuomonę.

Triskart LKL čempionas, NEBL ir Rusijos čempionas anksti pasitraukė iš krepšinio. Kaip vėliau paaiškino – gan įžeistas dėl Lietuvos krepšinio sistemos.

Atsitraukęs iš krepšinio aikštės, A.Javtokas daugiau nei dešimtmetį skyrė gilinimuisi į žmonių ir sportininkų fiziologiją bei pamatė nemažai problemų. Dabar 42-ejų vyras plėtoja savo fizinio rengimo sistemą ir siūlo alternatyvą, jo akimis, Lietuvos krepšinio problemų šaknims.

15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ – pokalbis su A.Javtoku apie garsiai neaptarinėjamą krepšinio bėdą Lietuvoje.

„urBONUSas“ su A.Javtoku apie: Artūro Javtoko gyvenimą po krepšininko karjeros (02:15); ankstyvą ir įskaudinusį pasitraukimą iš krepšinio (04:30); Lietuvos krepšinio sistemos trūkumus (07:55); pasenusią metodiką Lietuvos krepšinyje (13:50); A.Javtoko siūlomą alternatyvią metodiką (18:15); kodėl liūdina Lietuvos krepšininkų sveikata (20:50); neišnaudotą krepšininkų potencialą (27:40); teisingus pavyzdžius (31:05); neaptariamas traumų šaknis (36:50); kodėl A.Javtokas buvo neįsileistas į Lietuvos krepšinį (38:50); Šiškos, Maco, Šaro fenomeną (44:40); projektą Kėdainiuose (48:00); A.Javtoko dienotvarkę (51:20).

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek