Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 18d. 19:29

„urBONUSas“: R.Javtokas – apie derybas su Šaru, „Žalgirio“ bausmes ir ambicingus projektus

Paulius Motiejūnas ir Robertas Javtokas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Paulius Motiejūnas ir Robertas Javtokas

Robertas Javtokas turėjo vienokių svajonių kaip krepšininkas. Dabar jo galvoje sukasi įdomiausi „Žalgirio“ ir Lietuvos krepšinio projektai. Bet svarbi „Žalgirio“ sporto direktoriaus dalis – derybos. Reikšmingiausios jos vyko šią vasarą – 38-erių žalgirietis krepšinio podkaste „urBONUSas“ iki smulkmenų papasakojo, kaip „Žalgiris“ vedė derybas su Šarūnu Jasikevičiumi.

Nuo metų pradžios „Žalgiris“ įdėmiai stebėjo krepšinio rinką ir galimas trenerių rokiruotes didžiausiuose Eurolygos klubuose.

„Kartais net žinome, kurie klubai domisi Šarūnu, tad kai susitinkame su Eurolygų klubų vadovais, būna, net juokaujame: kuris čia iš mūsų atimsite Šarą?“ – juokėsi R.Javtokas.

Krepšinio podkaste „urBONUSas“ R.Javtokas išskyrė dvi komandas, kurios šią vasarą kėlė didžiausią grėsmę išvilioti Šarą iš „Žalgirio“.

Kortų vos nesumaišė ir pasiūlymas iš NBA – „Toronto Raptors“ kvietė Š.Jasikevičių tapti pirmuoju vyr. trenerio Nicko Nurse'o asistentu.

„Manęs tai nestebina, – apie NBA dėmesį Š.Jasikevičiui kalbėjo R.Javtokas. – Net neabejoju, kad čia tik laiko klausimas. Tiesiog, net neįsivaizduoju, kaip kitaip gali būti. Nebent jis pats nenorės. Tačiau žinant visą rinką, kaip dirba treneriai, net nesuprasčiau, jei jis ten nepatektų.“

Šiame krepšinio podkasto „urBONUSas“ epizode kalbame apie: M.Kalniečio spaudimą „Žalgirio“ klube dirbantiems vilniečiams (01:00); didžiausius sporto direktoriaus pozicijos iššūkius (04:45); siekius „Žalgirio“ dublerių komandoje (07:00); Isaiah Hartensteino projektą ir Šaro požiūrį į jaunus žaidėjus (13:30); alergiją treningams (21:50); derybas su Šarūnu Jasikevičiumi (23:30); du arčiausiai Šaro buvusius klubus (26:50); Šaro ateitį NBA (27:20); Šaro drausmę, prie kurios reikia priprasti (32:02); nesuvokiamą Šaro pomėgių sąrašą (36:45); Šaro žaidėjų paieškas (37:25); „Žalgirio“ rūbinės magiją ir uždraustas picas (41:09); „Žalgirio“ tarybą (44:30); geriausią „Žalgiriui“ nutikusį dalyką išėjus V.Romanovui (46:00); „Žalgirio“ svajones ir ateities projektus (56:00); R.Javtokas – LKF prezidentas? (58:00); kur eina Lietuvos krepšinis (59:12).

Podkasto „urBONUSas“ ieškokite portale 15min ir 24sek, platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijas apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Podkastai Lietuvoje yra dar neišplėtotas medijų žanras, tačiau pasaulyje jie yra labai populiarūs – vien JAV jų mažiausiai kartą per mėnesį klausosi 67 milijonai žmonių.

15min šiemet žada ir daugiau audionaujienų. Šiuo metu kuriama nauja audioplatforma, kurią finansuoja „Google“ valdomas „Digital News Initiative“ fondas. Mobiliojoje programėlėje ir portale 15min vartotojai galės klausytis profesionaliai įgarsintų straipsnių, podkastų, diskusijų ir kitokio turinio. Mobilioji programėlė startuos 2018 m. gruodį.

Portale 15min jau galite klausyti ir podkasto apie futbolą – „Skrieja kamuolys“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek