Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 7d. 07:36

„urBONUSas“: Sėkla – kaip sirgaliai Lietuvos rinktinę iškvietė į barą ir nuotykiai Kinijoje

T.Balaišis-Sėkla ruošiasi jau 16-am čempionatui su rinktine
15min nuotr. / T.Balaišis-Sėkla ruošiasi jau 16-am čempionatui su rinktine

Pirmą kartą 2003-aisiais į kelionę paskui Lietuvos krepšinio rinktinę pasileidęs Tomas Balaišis-Sėkla nė neįsivaizdavo, kad vėliau ruošis jau šešioliktam savo čempionatui su nacionaline komanda. Krepšinio podkaste „urBONUSas“ garsusis sirgalius pasakojo apie nuotykius keliaujant paskui rinktinę ir artėjantį pasaulio čempionatą Kinijoje.

Ar žinojote, kad Sėkla per 15 čempionatų yra praleidęs tik ketverias rungtynes? Kaip jau galėjote įsivaizduoti, barzdotąjį nacionalinės komandos gerbėją nuo jų atplėšė tik spalvingos istorijos.

Jų per visas keliones su rinktine prisikaupė labai įdomių. Pavyzdžiui, 2005-ųjų Europos čempionate rinktinės treneris Antanas Sireika prisipažino pasigailėjęs, kad neatvedė krepšininkų į susitikimą su Sėklos kompanija bare prieš nedėkingą ketvirtfinalį, kuriame lietuviai nusileido prancūzams.

„Rinktinė atvažiavo į barą Belgrade ir mes labai linksmai nuvarėme tas pesimistines mintis. Sireika išeidamas sako: žinai, būčiau prieš tas tris dienas žinojęs, kad čia yra taip, geriau būčiau atvežęs visus čia – tai rezultatas būtų kitoks“, – krepšinio podkaste „urBONUSas“ pasakojo T.Balaišis-Sėkla.

„urBONUSas“ su Tomu Balaišiu-Sėkla apie: Sėklos pravardę (00:50); pirmą išvyką su rinktine (02:10); kaip Sėkla tapo „fanų lyderiu“ (07:25); palaikymą per auksinį 2003-ųjų Europos čempionatą (13:10); rinktinės iškvietimą į barą (15:15); siurprizą Nyderlanduose (21:10); alkoholio padarinius tribūnose (24:45); kaip sirgaliams neužknisti rinktinės krepšininkų (32:30); nuotykius, kurie laukia Kinijoje (34:40); kitokį požiūrį į Lietuvos rinktinės burtus (38:20); kelionės į pasaulio čempionatą kainą (42:10); numatomas Lietuvos sirgalių skaičių Kinijoje (44:50); kodėl praleido keturias rinktines rungtynes (51:00); rungtynes, pasibaigusias areštinėje (55:00); Sėklos karjeros pabaigą su rinktine (1:02:04).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk jau galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai galės padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Podkastai Lietuvoje yra dar neišplėtotas medijų žanras, tačiau pasaulyje jie yra labai populiarūs – vien JAV jų mažiausiai kartą per mėnesį klausosi 67 milijonai žmonių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie 24sek