-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2010 01 08

Už „Žalgirio“ ir „Sakalų“ sirgalių peštynes LKL nubaudė kauniečius

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) išnagrinėjo incidentą, kilusį 2009 metų gruodžio 30 dienos rungtynėse Kaune („Žalgiris“ – „Sakalai“). Rungtynių metu kilo konfliktas tarp kelių „Sakalų“ komandos sirgalių bei eilinių žiūrovų, o vėliau šis konfliktas peraugo į peštynes, dalyvaujant didžiajai daliai atvykusių „Sakalų“ komandos sirgalių, penktadienį skelbė oficiali LKL svetainė internete.
Rungtynių akimirka
4 tūkst. Lt bauda „Žalgiriui“ buvo skirta už tinkamų apsaugos priemonių neužtikrinimą / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

LKL, gavusi minėtų rungtynių komisaro ataskaitą, peržiūrėjusi ir išanalizavusi vaizdo įrašą nustatė, jog buvo pažeisti LKL nuostatų reikalavimai dėl saugumo užtikrinimo arenoje.

Rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Sakalų“ ekipų apsaugos darbuotojų nebuvo tiek, kad jų užtektų palaikyti viešajai tvarkai ir užkirsti kelią įžūliems bei agresyviems sirgalių veiksmams. Dėl šios priežasties įvyko sirgalių įsiveržimas į aikštę rungtynių metu ir peštynės aikštės prieigose.

Pagal šiuo metu galiojančius LKL nuostatus atsakomybė už incidentus ir prevencinių apsaugos priemonių nebuvimą bei jų nepanaudojimą rungtynių metų tenka rungtynių organizatoriui, t.y. klubui šeimininkui. Todėl „Žalgirio“ klubui dėl minėtų pažeidimų skirta 4000 litų piniginė bauda.

LKL administracija taip pat kreipėsi į „Sakalų“ klubo vadovus, kurių buvo primygtinai paprašyta panaudoti visas klubo priemones ir įtaką, kad asmenys, susibūrę į klubo palaikymo grupę ir palaikantys „Sakalų“ komandą namų ir varžovų aikštėse, elgtųsi korektiškai, netrikdytų rungtynių eigos ir nekeltų grėsmės kitiems rungtynių dalyviams bei žiūrovams. Vienos ar kitos sirgalių grupuotės saviraiškos priemonės, ypač peržengiančios leistinas ribas, neturi būti aukščiau už bendrus lygos tikslus ir kenkti visų klubų įvaizdžiui.

Taip pat LKL informuoja, jog „Alytaus“ klubui buvo skirta 500 litų piniginė bauda dėl per žemos temperatūros arenoje sausio  5 dienos rungtynėse „Alytus“ – „Techasas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius