V.Šeškaus vyrai Panevėžyje lygiai kovojo 3 kėlinius

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL") sekmadienio vakarą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie nugalėjo Jonavos „CBet“ komandą 90:80 (15:14, 22:21, 25:20, 28:25).
Gediminas Orelikas
Gediminas Orelikas / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Lygi kova aikštėje vyko tris kėlinius. Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo tik 46:44, bet po to po truputį ėmė vis tvirtinti savo pozicijas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „7bet-Lietkabelio“ pranašumas po dviejų Gabrieliaus Maldūno dėjimų iš eilės šoktelėjo iki 17 taškų (72:55) ir iš šios duobės Jonavos komanda nebeišsikapstė.

13-ąją pergalę per 21 rungtynes iškovoję panevėžiečiai taškais pavijo LKL turnyro lentelės 4 vietoje esančią Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ komandą. 8 kartus per 22 mačus laimėję jonaviškiai lieka 8-ti.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17 (4/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4 rez. perd.), Gediminas Orelikas 15 (3/7 tritaškių), Nikola Popovičius 14 (5 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas po 9.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 22 (4/4 tritaškių, 5 atk. kam.), Diante Garrettas 14 (5 rez. perd., 4 klaidos), Tauras Jogėla 13 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Lukas Kreišmontas 9 (4 atk. kam.), Ivanas Marinkovičius 8 (5 atk. kam., 3/9 dvitaškių, 2/5 baudų metimų).