2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2018 01 06

V.Šeškus dėl „Vytauto“ pasitraukimo iš BBL kaltino Baltarusijos socializmą

Pusiau juokais, pusiau rimtai, bet Virginijus Šeškus mano, kad Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas būtų likęs Baltijos krepšinio lygoje, jei būtų pavykę susitarti dėl rungtynių tvarkaraščio su Minsko „Cmoki“ ekipa.
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Prienų-Birštono „Vytautas“
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Būtent rungtynėse sausio 9 dieną Prienuose su „Cmoki“ turėjo debiutuoti garsieji „Vytauto“ naujokai LaMelo Ballas ir LiAngelo Ballas.

Garsieji broliai nesužaidė nė vieno mačo Lietuvoje, bet jau pakeitė Baltijos krepšinio lygos žemėlapį. Jame viduryje sezono neliko Prienų-Birštono komandos, kai jos vadovai sutiko su garsiosios amerikiečių šeimos pasiūlymu.

Pagal jį, vietoj Baltijos lygos rungtynių Prienų krepšininkai sausį žais draugiškas rungtynes su įvairiomis ekipomis: Kauno „Žalgirio-2“, Vilniaus „Lietuvos ryto-2“, Šakių „Vyčio“, ir „Jonavos“, taip pat LKL komanda Alytaus „Dzūkija“.

„Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ komandos į Prienus deleguos jaunimo (iki 18 metų) komandas, besirengiančias Eurolygos jaunimo atrankos rungtynėms.

Draugiškų rungtynių ciklas net gavo pavadinimą – „Big Baller Brand Challenge Games“. Jų esmė – suteikti galimybę pasireikšti garsiesiems Ballams. „Vytautas“ sudarė sutartį su „Facebook“ ir puslapiu „Ballislife“ – jie tiesiogiai transliuos rungtynes feisbuko auditorijai. Rungtynės bus pasiekiamos ir amerikiečiams, kurie galės stebėti dvikovas per „Facebook Watch“ platformą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Ballai atvyko į Lietuvą. LaVaras Ballas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Ballai atvyko į Lietuvą. LaVaras Ballas

Kitose šalyse rungtynės bus rodomos per „Ballislife HS Basketball Weekly Showcase show“ puslapį.

Komandos treneris V.Šeškus leido suprasti, kad sprendimą trauktis iš Baltijos lygos klubas priėmė, kai nepavyko suderinti realybės šou apie Ballus Prienuose rengiančios kūrybinės grupės ir Minsko komandos tvarkaraščių.

„Nepavyko suderinti grafikų. Daugiausiai pakišo koją Minsko „Cmoki“, nes jie gyvena socializmo laikais. Mes jiems pinigus siūlėme, bet socializmas nugalėjo“, – kalbėjo V.Šeškus.

Jis teigė, kad apie klubo sprendimą trauktis iš Baltijos krepšinio lygos žinojo, skirtingai nei apie Ballų sprendimą nevykti su komanda į LKL rungtynes šeštadienį Vilniuje su „Lietuvos rytu“.

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „Lietuvos rytas“ (14-4) sutriuškino Prienų klubą (4-14) net 57 taškų skirtumu – 113:56.

„Viską galima suversti, kad atvažiavo Ballai, nebuvo treniruotės, bet matėte ir kokia komanda likusi – nors daviau jiems velnių, iš aštuonių žmonių trys yra įžaidėjai, – ir peikė savo komandą, ir ją pateisino V.Šeškus. – Dabar negalime normaliai treniruotis, žmonės žaidžia ne savo pozicijose. Už „Lietuvos rytą“ visi žaidėjai fiziškai silpnesni. O „Lietuvos rytas“ norėjo išsibėgioti, kaip Rimas Kurtinaitis sakė, prieš Europos taurės rungtynes Miunchene. Sakė, kad Benas Madgenas nepataiko, tai davėme atsigauti jam ir kitiems.

Kalbėjau per rungtynes su žaidėjais, bet jie jau pirmo kėlinio penktą minutę jautėsi bejėgiai

Kalbėjau per rungtynes su žaidėjais, bet jie jau pirmo kėlinio penktą minutę jautėsi bejėgiai.“

V.Šeškus teigė, kad labiausiai komandai trūksta vidurio puolėjo. Gali būti, kad apie šios pozicijos naujoką Prienų klubas paskelbs jau šį savaitgalį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek