2019 09 01

Vienu galingu spurtu Brazilija nokautavo Naująją Zelandiją

Pasaulio krepšinio čempionato F grupės susitikime Brazilijos vyrų krepšinio rinktinė 102:94 (21:20, 29:30, 28:12, 24:32) nugalėjo Naująją Zelandiją.
Leandro Barbosa
Leandro Barbosa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmoje susitikimo dalyje neišryškėjo nė vienos rinktinės pranašumas, tačiau po ilgosios pertraukos suaktyvėję pietų amerikiečiai trečiajame kėlinyje triumfavo 28:12 ir panaikino visą vyravusią intrigą.

Keturias paskutines trečiojo kėlinio minutes brazilai laimėjo net 21:4.

Brazilus į pergalę vedė rinktinės senbuvis Leandro Barbosa. Gynėjas per 24 minutes pelnė 22 taškus.

Naujosios Zelandijos rinktinėje universalų pasirodymą surengė Corey Websteris. Krepšininkas pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Brazilija: L.Barbosa 22 (7/7 baud.), R.Luzas 15 (6 rez. perd.), A.Garcia 14, M.Sousa 12.

Naujoji Zelandija: C.Websteris 19, I.Fotu 17, S.Ili 16 (6 rez. perd., 22 naud. bal.), R.Loe 11 (10 atk. kam.).

Kitame F grupės mače vėliau žais Graikijos ir Juodkalnijos rinktinės.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas