Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimas į finalą neprasimušė

Arvydas Gronskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Arvydas Gronskis
Šaltinis: bc.lrytas.lt inf.
0

Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komandai trūko labai nedaug, kad prasimuštų į Kaune vykstančio Eurolygos atrankos turnyro finalą.

Dvi pergales iš eilės iškovoję Arvydo Gronskio auklėtiniai žaidė lemiamas rungtynes prieš Stambulo „Fenerbahče“ ir po itin dramatiškos rungtynių pabaigos turkams nusileido 68:69.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai buvo susikrovę 8 taškų persvarą (59:51, 35 min.), tačiau jos išlaikyti nepavyko.

Likus žaisti 40 sekundžių Achmetas Duranas baudos metimais rezultatą persvėrė (64:65).

Tada iniciatyvos ėmėsi Domantas Vilys, kuris du kartus iš eilės privertė turkus prasižengti ir tiksliai realizuodavo baudos metimus.

Iki kėlinio pabaigos likus 12 sekundžių vilniečiai pirmavo 68:67, tačiau „Fenerbahče“ surengė rezultatyvią ataką ir privertė „Lietuvos ryto“ jaunimo ekipą patirti pirmą nesėkmę turnyre - 68:69.

A grupėje pirmąją vietą užėmė „CFBB Paris“ (2/1, taškų skirtumas +61), antrą - „Lietuvos ryto“ (2/1, +32), trečią - „Fenerbahče“ (2/1, -6), ketvirtą - „Skyliners (0/3, -87).

„Lietuvos rytas“: D.Vilys 18, S.Jarumbauskas 12, T.Vaičiūnas 11, Y.Massalskis 10, M.Astrauskas 8, P.Poška 5, T.Butrimas 4.

„Fenerbahče“: B.Yaniay 23, A.Duranas 18.