Publikuota: 2018 rugsėjo 15d. 17:09

„Rytas“ nusileido estams ir liko be V.Garasto taurės, M.Echodas patyrė traumą

„Rytas“ – „Kalev“
Ray Vyšniausko nuotr. / „Rytas“ – „Kalev“

Vilniaus „Ryto“ ekipai nepavyko iškovoti V.Garasto taurės. Draugiško turnyro finale vilniečiai 68:85 (16:20, 24:14, 15:26, 13:25) nusileido Talino „Kalev-Cramo“ klubui, kurį treniruoja Donaldas Kairys.

Tai pirmasis „Ryto“ pralaimėjimas pasirengimo sezonui cikle.

Rungtynės prasidėjo labai atkakliai, o vilniečius nuo pat rungtynių pradžios į priekį vedė amerikietis D.J.Seeley. Tiesa, aštuonių jo taškų per pirmą ketvirtį nepakako norint pavyti varžovus, nes „Rytas“ po pirmųjų dešimties minučių nuo varžovų atsiliko keturiais taškais.

Antrojo kėlinuko pradžioje abiejų ekipų puolimas kiek sustojo, o apčiuopiamą pranašumą „Rytas“ įgijo kėlinio viduryje po Mindaugo Girdžiūno tolimo metimo bei D.J.Seeley dviejų taškų su pražanga (31:26).

Į didžiąją pertrauką vilniečiai keliavo turėdami 6 taškų persvarą, o prie to daugiausiai prisidėjo net 25 taškus kartu pelnę amerikiečiai D.Suttonas bei D.J.Seeley (40:34).

Trečiasis kėlinys „Rytui“ prasidėjo nesėkmingai, nes nestipriai čiurną nikstelėjo vidurio puolėjas Martynas Echodas. Buvo nuspręsta nerizikuoti ir leisti krepšininkui pailsėti.

Ray Vyšniausko nuotr./Martynas Echodas

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ vis dar turėjo 8 taškų persvarą (50:42), tačiau estai tolimais metimais ją netruko panaikinti.

Vilniečių žaidimas strigo ir paskutiniajame ketvirtyje. Spurtavę 8:0 „Kalev-Cramo“ krepšininkai pasiekė dviženklę persvarą ir žaidimo gijų iš rankų jau nebepaleido.

Šioje dvikovoje „Rytas“ vertėsi be trenerių Dainiaus Adomaičio ir Mindaugo Brazio bei žaidėjų Evaldo Kairio, Eimanto Bendžiaus bei Chriso Kramerio.

Visi išskyrus pastarąjį atstovauja Lietuvos rinktinei, o įžaidėją iš JAV buvo nuspręsta patausoti prieš reguliariojo „Betsafe-LKL“ sezono startą.

Primename, jog pusfinalyje „Rytas“ 82:61 įveikė „Ventspils“ klubą, o estai 78:69 nugalėjo turnyro šeimininką Klaipėdos „Neptūną“.

„Rytas“: D.J.Seeley 20, D.Suttonas 12 (6 atk. kam.), M.Blaževič ir Arnas Butkevičius po 9, M.Echodas 6 (5 atk. kam.), M.Girdžiūnas 5, D.Sirvydis 3, M.Farrellas ir M.Normantas po 2.

„Kalev-Cramo“: I.Almeida 23, C.Lewisas 20.

Aktualu

Naujos konservatorių partijos įkūrėjai nerodo savo veidų

Aktualu

TS-LKD taryba patvirtino: prezidento rinkimuose rems Ingridą Šimonytę

15min iš Ploješčio Interviu Sportas

Tylą nutraukęs G.Arlauskis apie sugrįžimą į rinktinę: „Šiuo metu – ne“

Gyvenimas

Saudo Arabijos karališkosios šeimos grožio terapuetė Lilija: „Turėdavau būti pasiekiama per 20 minučių“

Verslas

Remontui lombarde pasiskolinusi pora liko ir be buto, ir su skolų našta

„Vieni vartai“: (Ne)prarasta karta, E.Jankauskas ir Lietuva – Rumunija

24sek

Perimtas žalgiriečių ginklas: kaip „Barca“ suvystė „Žalgirį“?

V.Siegel švenčia 24-ąjį gimtadienį: „Didžiausias džiaugsmas – dukra. Mano „aš“ nuėjo į antrą planą“

Aktualu

Konservatoriai tvirtins dešimt kandidatų į merus

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „GAZ M-21/22 Volga“

Sportas

Geriausias planetoje Ricardinho panašumų į L.Messi mato daugiau nei su C.Ronaldo

57 kv. metrų butas Kaune: dizainerė sukūrė stilingą interjerą porai

Mauricijuje medų kopinėję Skaisgiriai liko sužavėti rojų primenančių vaizdų, kurie – lyg atvirutės

Gyvenimas

Alkoholikas Povilas: „Gimus sūnui, švenčiau tris paras“

95-erių „Marvel“ legenda Stanas Lee palaidotas kukliai: ceremonija buvo tokia, kokios jis norėjo

Sportas

Šachmatų genijų kovoje dėl pasaulio čempiono titulo – šeštosios lygiosios paeiliui

Aktualu

Orai.lt: šaltuko sulauksime vis dažniau

Gyvenimas

Kūnas po mirties gali būti naudingas: ar ryžtumėtės paaukoti savąjį?

Deuce

Daviso taurėje – beveik 5 valandas trukęs dvejetų trileris Kroatijoje

Mokslas.IT

„Samsung“ ruošia kažkokią staigmeną, žada 4x smagumo

Verslas

Dvi istorijos iš Ignalinos: susikūrė darbo vietas sau ir dar įdarbino kaimynus

Rihannos madų šou žvaigždė Slick Woods gimdyti išvažiavo vos nulipusi nuo podiumo

Gazas

„Formulės 1“ Singapūre: po kvalifikacijos – nerimo šešėlis S.Vettelio veide

24sek

„Juventus“ peržiūroje dalyvavęs C.Burchfieldas pripažino: LKL lygis jam per aukštas

„Vieni vartai“: nepamatuota kritika Lietuvos rinktinei ir didžiosios futbolo įdomybės