2016 09 07

Vis dar turi parako: Kšištofas Lavrinovičius siautėjo, bet „Lietkabelis“ pralaimėjo

Pirmą nesėkmę po trijų pergalių iš eilės pasirengimo ciklo starte patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ vyrų krepšinio klubas, trečiadienį Bauskėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse 92:95 (24:33, 31:23, 17:24, 20:15) nusileidęs Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipai.
Broliai Lavrinovičiai
Broliai Lavrinovičiai / kklietkabelis.lt nuotr.

Rusijos komanda nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį (16:8) ir pirmąjį kėlinį baigė pirmaudama 9 taškais – 33:24. Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ jau sėkmingiau žaidė puolime ir tai leido beveik ištirpdyti turėtą deficitą – 55:56 įpusėjus mačui.

Po didžiosios pertraukos „Avtodor“ vėl susigrąžino iniciatyvą ir pranašumą į savo rankas – 80:72. Paskutiniajame ketvirtyje panevėžiečiai kilo į lemiamą šturmą ir buvo beveik pasiviję varžovus, bet išlyginti rezultato nepavyko, todėl pergalę 95:92 iškovojo Saratovo krepšininkai.

„Lietkabeliui“ Kšištofas Lavrinovičius per 27 minutes pelnė 25 taškus (7/9 metimai „iš žaidimo“, 9/9 baudos metimai, 6 atk. kam.). 15 taškų į varžovų krepšį įmetė Gintaras Leonavičius (5 atk. kam.), 13 – Mindaugas Lukauskis (3/6 tritaškiai), po 10 – Simas Galdikas ir Žygimantas Skučas.

Peržiūroje dalyvaujantis Lorenzo Williamsas per 17 minučių surinko 5 taškus (2/3 metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir taisykles pažeidė 4 sykius.

„Avtodor“ gretose nesulaikomas buvo 38 minutes žaidęs ir per jas 30 taškų pelnęs bei 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandenas Frazieris. Nicko Minneratho (31 min.) sąskaitoje 20 taškų, o Michaelo Carreros – 16.

„Lietkabelis“ vyks į draugišką turnyrą Liepojoje, kur penktadienį 17.00 valandą žais su Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) klubu.