2023 01 09

Vos neprisvilęs „Wolves“ debiutas ENBL – vargais negalais palaužė estų klubą

Ambicingasis Alytaus „Wolves“ (1-0) beveik visas rungtynes turėjo vytis varžovus, tačiau galiausiai šventė dramatišką pergalę debiutinėje Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) kovoje.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 79:77 (16:27, 16:17, 22:20, 25:13) palaužė Tartu „Ulikool“ (2-2) ekipą iš Estijos.

Estijos klubas geriau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

Jį estai išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio, kuris prasidėjo šeimininkams pirmaujant 64:54.

Gelbėtojo vaidmens ėmėsi Jeffery Tayloras, Adas Juškevičius prabilo iš toli, o po Hugo Invernizzi baudų skirtumas sumenko iki minimalaus (72:73).

Galiausiai Eigirdas Žukauskas rezultatą persvėrė ir, nors J.Tayloras bei Kristupas Žemaitis prametė po vieną baudą, paskutinė Tartu klubo ataka nebuvo sėkminga, o „Wolves“ šventė pergalę.

„Ulikool“: Andrijus Vojnalovičius 17, Tomašas Pavelka 16 (12 atk. kam.), Jalanas McCloudas 15 (10 rez. perd., 1/8 trit.), Leemetas Bockleris 10.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 22, Ericas Buckneris (11 atk. kam.) ir Adas Juškevičius (4/9 trit.) – po 13, Eigirdas Žukauskas 9 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Vitalijus Kozys – po 7.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti