Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 09 07, 15:30

Vydas Gedvilas įvardino aiškų pretendentą treniruoti Lietuvos rinktinę: „Išmušė jo valanda“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei turėtų vadovauti Kazys Maksvytis, o moterų – Rimantas Grigas. Taip antradienį pareiškė naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / VTB-League.com nuotr.

V.Gedvilas neabejoja – naujuoju Lietuvos krepšinio rinktinės treneriu bus Kazys Maksvytis.

44 metų treneris šiuo metu treniruoja Rusijos klubą „Parma“, bet naujoji federacijos vadovybė teigė, kad tai nebus kliūtis stoti prie rinktinės vairo.

„Mes jau buvome susitikę su Kaziu Maksvyčiu, jau tada paprašėme į sutartį įtraukti punktą, leidžiantį vadovauti rinktinei, – sakė V.Gedvilas. – Realiausias kandidatas, mano nuomone, – Kazys Maksvytis. Aišku, dar reikia pritarimų, bet Kazys sutiko ir jis mielai treniruos. Manau, kad išmušė Kazio Maksvyčio valanda.“

Antradienį 77 balsus iš 136 galimų LKF prezidento rinkimuose gavęs V.Gedvilas pridūrė, kad buvusios Lietuvos jaunimo rinktinės, Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ trenerio kandidatūrai dar turi pritarti trenerių taryba ir federacijos vykdomasis komitetas.

Tačiau V.Gedvilas neabejoja, kad toks pritarimas bus.

Po olimpinio krepšinio atrankos turnyro buvo minimi keturi treneriai, galintys užimti atsistatydinusio Dariaus Maskoliūno kėdę.

Trims jų V.Gedvilas pasiūlys nebent K.Maksvyčio asistento kėdę.

„Galbūt trenerio asistentu jis (K.Maksvytis – red. past.) pakvies Kęstutį Kemzūrą, gal Rimą Kurtinaitį ar Dainių Adomaitį“, – sakė naujasis LKF prezidentas.

Dar kartą pabrėžęs, kad vyrų rinktinės trenerio postą siūlys K.Maksvyčiui, V.Gedvilas įvardijo ir Lietuvos moterų rinktinės trenerį.

Juo turėtų tapti Rimantas Grigas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rimantas Grigas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rimantas Grigas

„Matau, kad šioje srityje didelę kompetenciją turi Rimantas Grigas – buvęs „Žalgirio“ treneris, buvęs Baltarusijos moterų rinktinės treneris, dabar dirbantis su jaunimu Ukrainoje. Jis buvo ir mano padėjėjas“, – sakė V.Gedvilas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek