2015 06 23

Vyrų ir moterų trijulės antrą pergalę Europos žaidynėse iškovojo prieš Izraelį

Tiek vyrų, tiek moterų komandoms Europos žaidynėse Baku trys prieš tris krepšinio turnyre laukė varžovai iš tos pačios šalies – Izraelio. Tiek moterys, tiek vyrai laimėjo ir antrą mačą bei tavo grupės lyderiais.
Kristina Alminaitė
Kristina Alminaitė / Augusto Didžgalvio nuotr.

Vyrų komanda varžovus iš Izraelio įveikė gana lengvai – 19:12.

Sužaidus 7 minutes rezultatas dar buvo lygus (5:5), netrukus į priekį išsiveržė Izraelio ekipa (7:6), tačiau lietuviai surengė spurtą 6:0 (12:7), po kurio varžovai atsigauti nebesugebėjo.

Vitalijus Lukša ir Ovidijus Varanauskas nugalėtojams įmetė po 6, Giedrius Marciukaitis – 5, o Darius Tarvydas – 2 taškus.

Moterų komandai su Izraelio krepšininkėmis kovoti sekėsi dar lengviau – 18:9.

3:0 susitikimą pradėjusios lietuvės sužaidus beveik šešias minutes leido varžovėms priartėti iki taško – 6:5. Tada merginos surengė spurtą 5:0, po kurio mačo laimėtojas abejonių nebekėlė.

Lietuvos ekipos aukštaūgė Kristina Alminaitė dominavo rungtynėse – ji surinko 9 taškus. Eglė Taraševičiūtė, Erika Liutkutė ir Kornelija Balčiūnaitė prisidėjo pelnydamos po 3 taškus.