2016 10 22

„Vytauto“ jėgos išseko Pasvalyje

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą, nors po dviejų kėlinių buvo atsilikę 14 taškų.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Karolio Bakūno nuotr.

Nepaisant prastos rungtynių pradžios, Ramūno Cvirkos treniruojama Pasvalio komanda namie iškovojo pergalę 75:70 (18:30, 18:20, 20:6, 19:14).

Trečią kėlinį keturiolikos taškų skirtumu laimėjusios „Pieno žvaigždės“ pasiekė ketvirtąją pergalę iš aštuonių mačų ir pakilo penktąją LKL pirmenybių vietą.

„Vytautas“ su trimis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais smuko į septintą poziciją.

„Pieno žvaigždės“: Derickas Low ir Osvaldas Olisevičius – po 15 taškų, Andrejus Agafonovas ir Egidijus Dimša – po 13, Dennisas Balentine'as – 9;

„Vytautas“: Tomas Dimša – 20, Mindaugas Kupšas – 13, Martynas Linkevičius – 10, Artūras Valeika – 8.