15min be reklamos
2022 11 28, 18:08

Žurnalistų čempionate triumfavo komentatoriaus vedama komanda, 15min ekipa – trečia

Vilniuje įvyko devintasis Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas, dėl pandemijos surengtas po dvejų metų pertraukos. Aštuonių komandų turnyre čempionės titulą apgynė TV3 komanda. Finale TV3 rezultatu 32:24 nugalėjo kolegas iš „Lietuvos ryto“. Čempionams įteikta lažybų bendrovės „TOPsport“ įsteigta taurė.
15min krepšinio komanda
15min krepšinio komanda / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Naudingiausiu čempionato krepšininku išrinktas TV3 komandos lyderis Žilvinas Aleksandravičius. Būtent jo tritaškis su pražanga perlaužė finalo rungtynių eigą ir tapo lemiamu veiksniu kovoje dėl pirmos vietos. Ž.Aleksandravičius per penkias žaistas rungtynes vidutiniškai rinko po 12 taškų, o rungtynėse prieš Kauno žurnalistus pelnė net 18 iš 19 komandos surinktų taškų.

LSŽF nuotr./Žilvinas Aleksandravičius
LSŽF nuotr./Žilvinas Aleksandravičius

„Krepšinis – komandinis sportas, todėl jei būtų mano valia, tokių įvertinimų kaip MVP šioje sporto šakoje neliktų. Kalbant apie turnyrą, smagu matyti kolegas kitame amplua. Ką mes kalbam, apie ką mes diskutuojam, ką mes mąstome komentuodami, čia yra puiki galimybė tai perkelti į aikštę. Džiugino proga betarpiškai pabendrauti komandos viduje, išplėsti akiratį. O man šis turnyras, vykstantis žiemą, buvo ir puiki kroso alternatyva, nebereikės eiti bėgti į lauką“, – po pergalės finale kalbėjo Ž.Aleksandravičius.

Absoliučiai rezultatyviausią čempionato pasirodymą turnyre surengė „Lietuvos ryto“ atstovas Ignas Grinevičius. Snaiperio savybėmis pasižymintis TV laidų vedėjas rungtynėse su LRT pataikė net 7 iš 8 tritaškių, o iš viso pelnė 24 taškus.

„Tam ir sutverta mano rankelė. Gaila, kad tokį pasirodymą surengiau ne finale“, – asmeninį rezultatą įvertino I.Grinevičius, kurio atstovaujama „Lietuvos ryto“ komanda sidabro medaliais tenkinosi antrą kartą iš eilės.

Trečią vietą Lietuvos žurnalistų čempionate užėmė 15min portalo komanda, rungtynėse dėl bronzos 32:26 palaužusi krepšinio portalo „BasketNews“ kolektyvą.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./15min krepšinio komanda
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./15min krepšinio komanda

15min komanda be kluptelėjimų įveikė grupių etapą, nugalėdama LNK, „PRESS'o“ ir „BasketNews“ ekipas, bet buvo sustabdyta pusfinalyje būsimų čempionų TV3 žurnalistų.

15min komandos garbę po trejų metų surengtame turnyre gynė Reinoldas Musteikis, Dalius Matvejevas, Julius Bliūdžius, Margiris Meilutis, Aurimas Tamulionis, Saulius Chadasevičius, Vilius Žukas, Kęstas Rimkus, Mantas Krasnickas ir Marius Milašius.

Bendradarbiaujant su „Active Vilnius“ žurnalistų čempionatas vyko Žemynos progimnazijos sporto komplekse įsikūrusioje „NBA mokykloje“. Komandos kovojo sutrumpinto formato rungtynėse – 2 kėliniai po 10 minučių, nestabdant laiko. Po grupių etapo iš tolimesnės kovos dėl medalių pasitraukė „PRESS‘as“, LNK, LRT ir Kauno žurnalistai.

LSŽF nuotr./Turnyro nugalėtoja TV3 komanda
LSŽF nuotr./Turnyro nugalėtoja TV3 komanda

Nuo 2012 metų vykstantį Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatą po tris kartus yra laimėję Kauno ir Panevėžio žurnalistai. 2018 m. jų dominavimą nutraukė „PRESS‘as“, o 2019 m. laimėjo ir šiais metais titulą apgynė TV3 komanda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek