2018 11 11

Aukštesnę pavarą antroje pusėje įjungusios „Pieno žvaigždės“ įveikė uteniškius

Vienintelėse sekmadienį įvykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rezultatu 90:71 (22:23, 15:20, 26:9, 27:19) nugalėjo Utenos „Juventus“ klubą.
Yannick Franke
Yannick Franke / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Juventus“ įpusėjus mačui turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau po pertraukos „Pieno žvaigždės“ įjungė aukštesnę pavarą.

Pasvalio komanda daugiausia Lance'o Jeterio dėka į svečių krepšį siuntė vieną taiklų metimą po kito, sėkmingai rakino uteniškius gynyboje ir laimėję kėlinį 26:9 susikūrė pranašumą, kurio „Juventus“ panaikinti nebesugebėjo.

Pasvalio komanda itin užtikrintai atakavo iš trijų taškų zonos – tikslą pasiekė net 54 proc. tolimų metimų (12/22).

Tai buvo ir paskutinės amerikiečio Justino Wattso rungtynės Pasvalio komandos gretose. Krepšininkas rungtyniauti išvyks į Šveicariją.

Būtent J. Wattsas buvo pagrindinis pergalės kalvis. Jo sąskaitoje – 18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Pieno žvaigždės“: Justinas Wattsas 18 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Lance'as Jeteris 17 (6 rez. perd.), Yannickas Franke 10.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius ir Dovis Bičkauskis po 13, Vaidas Čepukaitis 11.