2017 04 29

Mindaugo Girdžiūno vedamas „Neptūnas“ tritaškiais nuplovė Utenos „Juventus“

Pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje 93:75 (24:17, 22:14, 30:13, 17:31) įveikė Utenos „Juventus“.
Klaipėdos „Neptūnas“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Utenos „Juventus“.
Mindaugas Girdžiūnas / K.Bakūno nuotr.

Nors šioje ketvirtfinalio poroje laukiama atkaklios kovos, įsiveržti 1:0 serijoje iki trijų pergalių 5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Neptūnui“ pavyko labai lengvai.

Rungtynėse šeštadienį Klaipėdoje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai jau po dviejų kėlinių pirmavo 15 taškų, o po trijų kėlinių – net 32 taškais.

Iš viso rungtynėse „Neptūnas“ pataikė net penkiolika tritaškių iš 28 (54 proc.).

Daugiausia bėdų Antano Sireikos treniruojamai Utenos komandai pridarė Mindaugas Girdžiūnas.

Klaipėdietis gynėjas per 23 min. pelnė 24 taškus, pataikęs 5 dvitaškius iš 6, 4 tritaškius iš 5, abu baudas, taip pat dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

11 taškų prie pergalės pridėjo Laurynas Beliauskas, dar ir atlikęs įspūdingą bloką Vaidui Čepukaičiui.

Kitos šio ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos Utenoje antradienį.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 24, L.Beliauskas 11, D.Ewingas 10, M.Kačinas ir A.Šikšnius po 9, Ch.Loftonas 8, V.Šarakauskas 7;

„Juventus“: J.Diggsas 17, V.Čepukaitis 12, V.Šulskis 11, O.Galdikas 10, G.Sirutavičius 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas