2018 04 07 /19:18

Broliai Ballai su „Vytautu“ sostinėje šansų neturėjo

Šeštadienio vakarą gana nesunkią pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, namuose pranokęs Prienų-Birštono „Vytautą“ – 104:71 (23:21, 34:22, 28:17, 19:11).
LaMelo Ballas
LaMelo Ballas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Galingą žaidimą puolime pademonstravęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Betsafe-LKL“ autsaiderių.

Į pergalę nugalėtojus vedė 19 taškų pelnęs Travisas Petersonas. Svečių gretose išsiskyrė 16 taškų įmetęs LiAngelo Ballas.

Prienų ekipą skandinęs LaMelo Ballas pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai) ir surinko -2 naudingumo balus.

Viso susitikimo metu žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ pamatus pergalei pradėjo dėti antrajame kėlinyje, kai po laimėtos atkarpos 19:7 atitrūko 42:28.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir pradėjo varžovų triuškinimą. Tritaškiais svečius baudę vilniečiai pabėgo 83:58.

Per paskutines 10 minučių „Vytautui“ sukurti stebuklo nepavyko. Iki finalinės sirenos žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ šventė užtikrintą pergalę.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 19, Benas Madgenas 15, Mindaugas Girdžiūnas 13, Martynas Echodas 11 (7 atk. kam.).

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 16, Eigirdas Žukauskas 15 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomas Dimša 12 (5 atk. kam.).