2019 01 19

D.Gailiaus ir J.Granto vedamas „Neptūnas“ susitvarkė su „Skycop“

Po keturių metų pertraukos į Klaipėdos „Neptūną“ sugrįžęs Deividas Gailius dar nepamiršo „Švyturio“ arenos lankų. D.Gailiaus ir Jerai Granto vedamas „Neptūnas“ pabėgo po ilgosios pertraukos ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įveikė Prienų „Skycop“ – 85:68 (16:13; 18:16; 30:19; 21:20).
Jerai Grantas
Jerai Grantas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Vos antras rungtynes su „Neptūno“ marškinėliais šį sezoną žaidęs D.Gailius pelnė 15 taškų. Už jį rezultatyviau žaidė tik J.Grantas, kurio sąskaitoje – 17 taškų.

Prieniškių gretose po 13 taškų surinko Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis.

Klaipėdiečiai pirmoje rungtynių dalyje nuo varžovų niekaip negalėjo pabėgti ir po 20 minučių turėjo 5 taškų persvarą – 34:29.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 10:0 ir pabėgo nuo varžovų (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ įgijo ir 20 taškų persvarą (69:49), o per likusį laiką nebeleido „Skycop“ ekipai ženkliai sumažinti atsilikimo. Nors prieniškiai sutriuškinimo išvengė, intrigos jiems atkurti nepavyko.

Šiame susitikime „Neptūnas“ tiesiog dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių. Dvigubai daugiau kamuolių nusiėmę klaipėdiečiai šią kovą laimėjo 46:23. 15 kamuolių po varžovų krepšiu atkovojęs „Neptūnas“ antrais šansais pelnė 17 taškų, kai „Skycop“ – 9.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (6 atk. kam., 25 naud.), Deividas Gailius 15, Osvaldas Olisevičius ir Tomas Delininkaitis po 10, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas (8 atk. kam.) po 8.

„Skycop“: Anthony Lee ir Mindaugas Lukauskis po 13, Gintaras Leonavičius 12, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius po 11.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?