Publikuota: 2012 sausio 6d. 22:02

Drama LKL: „Rūdupis“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Šiaulius“

Artūras Milaknis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Artūras Milaknis galingai debiutavo „Rūdupio“ ekipoje.

Prienų „Rūdupio“ (8-2) krepšininkai dramatiškai atsirevanšavo „Šiauliams“ (8-4) už pralaimėjimą pirmose Lietuvos krepšinio lygos(LKL) rungtynėse Šiauliuose. Prieniškiai savo aikštėje paskutinėmis rungtynių sekundėmis 89:88 (27:33, 18:26, 19:17, 25:12) išplėšė pergalę iš Antano Sireikos auklėtinių.

Dar prieš prasidedant lemiamui ketvirtajam kėliniui „Šiauliai“ prieš savo varžovus pirmavo 12 taškų skirtumu (76:64), tačiau prieniškiai nepalūžo ir likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę Arminas Urbutis dvitaškiu išvedė „Rūdupį“ į priekį (87:86).

Valdas Vasylius baudų metimais sugrąžino pranašumą šiauliečiams (87:88), tačiau likus žaisti 2 sekundes  svečių žaidėjas Denzelis Bowlesas prasižengė, o A.Urbutis realizavo pergalingus baudos metimus (89:88). Tiesa, D.Bowlesas dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Puikiai jau debiutinėse rungtynėse „Rūdupio“ gretose pasirodė Artūras Milaknis. Snaiperis pataikė 5 tritaškius iš 9-ių ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 17, Gediminas Orelikas 16, Gintaras Kadžiulis 15, Arminas Urbutis 14.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius 20, Denzelis Bowlesas 18, Mindaugas Žukauskas 15.

„Rūdupis“ (8-2) šia pergale sutvirtino savo pozicijas trečiojoje LKL rikiuotės vietoje, lenkdamas būtent „Šiaulius“ (8-4).

Trileris vyko ir Utenoje

Dramatišką pergalę LKL lygoje penktadienį iškovojo ir Utenos „Juventus“ (5-7) krepšininkai. Prieš pirmenybių autsaiderę Panevėžio „Techaso“ (1-10) komandą savo aikštėje žaidę uteniškiai triumfavo tik paskutinėmis sekundėmis, kai tritaškį pataikė Arūnas Vasiliauskas – 82:79 (17:23, 34:22, 9:17, 22:17).

Likus žaisti 25 sekundes rezultatas buvo lygus (79:79), tačiau tuomet po „Juventus“ minutės pertraukėlės į aikštelę išbėgo A.Vasiliauskas ir pataikė pergalingą tritaškį. Panevėžio krepšininkai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet Vaido Čepukaičio bandymas atsakyti tuo pačiu skriejo pro šalį.

„Juventus“: Vaidotas Volkus 21, Gintautas Matulis ir Gediminas Maceina 13.

„Techasas“: Vaidas Čepukaitis 19, Osvldas Matulionis 17.

„Kėdainiai“ įveikė „Naglį“

Paskutiniame LKL mače penktadienį „Kėdainių“ (3-7) krepšininkai savo aikštėje 86:72 (25:16, 20:23, 12:11, 29:22) įveikė Palangos „Naglio“ (2-11) komandą.

„Kėdainiai“: Davidas McClure'as 19, Aurimas Adomaitis 16, Marius Valukonis 15.

„Naglis“: Paulius Kleiza 20, Nikita Barinovas 12, Paulas Davisas 11.