2015 11 29 /18:46

Egidijus Dimša metimu paskutinę sekundę išplėšė „Juventus“ pergalę Panevėžyje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį Utenos „Juventus“ (7-5) iškovojo dramatišką pergalę svečiuose. Egidijaus Dimšos paskutinę sekundę pataisytas komandos draugo metimas lėmė pergalę 70:68 (14:19, 19:21, 10:18, 27:10) prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (2-9).

Po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai turėjo užtikrintą persvarą – 58:43. Atrodė, kad „Juventus“ ekipa jau susitaikė su pralaimėjimu, tačiau Antanas Sireika įkvėpė komandą kovai.

Utenos ekipa sparčiai pradėjo mažinti skirtumą.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Juventus“ sužaidė atkarpą 13:0 ir priartėjo iki metimo (56:58). Likus žaisti 2 minutes E.Želionio dvitaškis persvėrė rezultatą (63:62).

E.Dimšos baudos likus žaisti 46 sek. atitolino „Juventus“ trimis taškais (68:65), tačiau tritaškį smeigė J.Love'as, išlygindamas rezultatą ir palikdamas 16 sekundžių.

Lemiamoje atakoje iniciatyvos ėmėsi R.Alijevas, kuris ilgai bumbsėjo su kamuoliu prie tritaškio linijos, kirto į baudos aikštelę ir metė viena ranka. Netaiklų komandos draugo bandymą pataisė E.Dimša, palikdamas „Lietkabeliui“ sekundę. Paskutinė šeimininkų ataka buvo nevykusi.

„Lietkabelis“: M.Pavkovičius (2/8 trit., 5 rez. perd.) 11, S.Buterlevičius 10, J.Love'as, A.Labuckas (0/5 trit.) ir J.Kazakauskas po 9.

„Juventus“: E.Dimša (5/9 dvit., 8/14 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.) 21, E.Želionis (8 atk. kam.) 11, R.Alijevas ir A.Viskontas (6 rez. perd.) po 10.