2017 05 03

Fantastiškas Jimmy Barono šou Pasvalyje išgelbėjo „Lietuvos rytą“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose nušlavė „Pieno žvaigždes“, tačiau Pasvalyje pergalę užsitikrino tik paskutinėmis minutėmis. Pasvaliečiai namuose pirmavo net 38 minutes, bet „Lietuvos rytas“ po galingo finišo šventė pergalę 89:80 (13:26, 23:15, 24:26, 29:13) ir LKL ketvirtfinalio serijoje pirmauja 2:0. Rezultatyviausias rungtynes Vilniaus ekipoje sužaidė net 27 taškus surinkęs Jimmy Baronas.
Jimmy Baronas
Jimmy Baronas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasvaliečiai namuose žaidė daug drąsiau ir po pirmojo kėlinio pirmavo 26:13. Vilniečiai per pirmąsias 10 minučių nei karto nepirmavo ir pro šalį paleido septynis tolimus metimus.

„Lietuvos rytas“ spurtavo antrojo kėlinio pradžioje ir įpusėjus kėliniui sumažino skirtumą iki trijų taškų – 27:30. Prieš didžiąją pertrauką šeimininkai pirmavo 41:36.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai buvo priartėję per du taškus, tačiau puikus Osvaldo Olisevičiaus žaidimas leido šeimininkams prieš lemiamą kėlinį pirmauti 67:60.

Ketvirtajame kėlinyje Jimmy Baronas sumažino skirtumą 77:78 ir sugrąžino intrigą. Netrukus Artūras Gudaitis dėjimu pirmą kartą išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį. Galingai finišavę vilniečiai įsirašė antrą pergalę.

O.Olisevičius iš viso pelnė net 26 taškus ir pataikė keturis tritaškius.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausias buvo 27 taškus surinkęs Jimmy Baronas. 16 taškų pelnė A.Gudaitis, 14-a pridėjo Drew Gordonas.

Clevinas Hannah surinko dvigubą dublį – pelnė 10 taškų ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Iš viso „Pieno žvaigždės“ pataikė vienuolika tolimų metimų, „Lietuvos rytas“ – tik keturis iš 17-os.

Vilniuje „Lietuvos rytas“ 106:73 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks Vilniuje.

„Pieno žvaigždės“: O.Olisevičius 26, D.Low 13, E.Dimša 11, J.Tamulis 10.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 27, A.Gudaitis 16, D.Gordonas 14, L.Kisielius 11, C.Hannah 10.