Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 24d. 09:01

Ką daryti toliau – brolių Lavrinovičių mintyse sukasi du variantai

LKL rugtynės : Prienų „Skycop“ - Klaipėdos „Neptūnas“
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / LKL rugtynės : Prienų „Skycop“ - Klaipėdos „Neptūnas“

Broliai Lavrinovičiai turės, ką aptarti artimiausiomis savaitėmis. Krepšinį jie žaidžia tris dešimtis metų, bet alkis šiam žaidimui nedingo net ir po sudėtingo sezono Prienuose. „Aš ir vakar pažaidžiau kašį“, – sakė 39 metų Darjušas Lavrinovičius.

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje praėjusį sekmadienį jie drauge surinko 22 taškus.

Tai nepadėjo Prienų „Skycop“ pasiekti Lietuvos krepšinio lygos pusfinalio, į kurį iškopė trečiąjį ketvirtfinalio mačą 77:71 ir seriją 2-1 laimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“.

Tačiau perkratydami mintimis sezoną broliai turi ką prisiminti ir šviesaus. Todėl vadinti mačą Klaipėdoje paskutiniu per ilgą ir įspūdingą karjerą, – dar per anksti.

„Asmeniškai sezonas buvo neprastas, – sakė D.Lavrinovičius. – Bet su komanda galėjome ir daugiau pasiekti.“

Karolio Bakūno nuotr. /Darjušas Lavrinovičius
Karolio Bakūno nuotr. /Darjušas Lavrinovičius

Po Žygimanto Janavičiaus ir Martyno Gecevičiaus, vidurio puolėjas buvo trečias pagal naudingumo Prienų komandoje, rinkęs po 12,7 taško ir atkovojęs po 4,5 kamuolio, žaisdamas vidutiniškai po 23 minutes.

Kšištofui Lavrinovičiui sezonas buvo sudėtingesnis, nes traumos kamavo 39 metų vidurio puolėją – jis žaidė po 12 minučių ir pelnė po 5,8 taško bei atkovojo po 2 kamuolius.

„Aš vertinu vidutiniškai, nes žinau, kad buvome verti daugiau, – tvirtino K.Lavrinovičius. – Bet pasikeitė daug žaidėjų, gaila, kad geriausią sportinę formą pagavome per vėlai.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Kšištofas Lavrinovičius
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Kšištofas Lavrinovičius

Jei tai būtų įvykę anksčiau, gal būtume užėmę 5 ar 6 vietą, iš kurios būtų truputį lengviau prasibrauti į pusfinalį.

Tačiau emocijų buvo ir gerų, nes komandoje nebuvo pykčių ar kažkokių nesąmonių.“

D.Lavrinovičius skaičiavo, kad sezono metu pasikeitė 8–9 žaidėjai, o tai tikrai nepadėjo siekiant aukštesnės vietos reguliariajame čempionate – su 13 pergalių ir 23 pralaimėjimais Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda liko septinta.

„Permainos sudėtyje stabilumo nepridėjo. Nežinau, ko tikėjosi klubo vadovai, bet buvome pajėgūs pasiekti daugiau – net ir ketvirtfinalyje su „Neptūnu“ trūko ne tiek ir daug, – sakė Darjušas. – Man smagiausia, kad likome vieningi, patį geriausią krepšinį žaidėme sezono pabaigoje.“

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius

Prienai liko skolose

24sek žiniomis, Prienų klubas liko skolingas savo žaidėjams, įsipareigojimus patvirtino ir klubo direktorius Adomas Kubilius.

Broliai Lavrinovičiai skolų nesureikšmino. „Sunku su pinigais Lietuvoje, ypač mažame miestelyje, bet tegu tokios problemos lieka tarp mūsų, – kalbėjo D.Lavrinovičius. – Jei ir yra skolų, jos bus grąžintos. Yra noras jas grąžinti, niekas nuo mūsų nebėga ir nesislapsto.“

Broliai mano, kad kitą savaitę dar susitiks su Prienų klubo vadovais ir galbūt aptars ateities klausimus.

Į svarbiausią klausimą – tęsti karjerą ar kabinti sportbačius ant vinies, – broliai pirmiausia nori atsakyti patys sau.

„Nežinau, nežinau, dar žiūrėsime. Pirmiausia, reikia pailsėti, nes sezonas pareikalavo jėgų, – sakė D.Lavrinovičius. – Iš kitos pusės, traumų nepatyriau – nepraleidau nė vienos treniruotės.“

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Darjušas Lavrinovičius

Jis teigė, kad ir sezonui pasibaigus žaidė krepšinį, nes mėtyti į krepšį jam neatsibosta.

„Ir vakar žaidžiau, nes man tai kaip dopingas. Turiu apsispręsti – žaisti 100 procentų arba nežaisti visai. Planų yra visokių, vasaros metu juos reikės aptarti“, – kalbėjo Darjušas, kuriam vasara prasidės džiugiu įvykiu šeimoje – krepšininko žmona Edita laukiasi trečiojo vaiko.

Gražius žodžius tarė Rūtai Meilutytei

Su vadybininkais užsukę tarptautinį projektą „Lav Twins“ broliai kelia videoklipus į socialinius tinklus, o pastarasis buvo skirtas plaukikei Rūtai Meilutytei, trečiadienį paskelbusiai apie karjeros pabaigą.

„Kai viską esi laimėjęs, tai drąsus ir stiprus žingsnis. Motyvaciją sunkiau rasti, kai viską esi pasiekęs, – dėstė K.Lavrinovičius. – Lietuva turi didžiuotis tokia sportininke, kuri ne tik graži, talentinga, stipri, bet ir gera asmenybė – viename kūne viskas.“

„Pasitraukti iš sporto yra neeilinis žingsnis. Tau jau 50 metų, o dar negali apsispręsti“, – broliui replikavo Darjušas.

Iš tiesų, ir K.Lavrinovičius, nepaisant traumų, neskuba dėti brūkšnio.

„Kšištofas dar neparodė visko, ką gali, jis dar nori pažaisti“, – tvirtino Darjušas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kšištofas Lavrinovičius ir Domantas Šeškus
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Kšištofas Lavrinovičius ir Domantas Šeškus

„Norėčiau, – pripažino ir K.Lavrinovičius. – Tačiau viską dar spręsime – turime daug planų, projektų, žiūrėsime, kaip bus dėl jų.

Jei nuspręsime likti krepšinyje, suderinti su projektais bus sunkiau. O kažką daryti po 50 procentų mes nemokame. Reikia viską daryti 100 procentų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

21:38
00:33
00:52

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek