2016 04 20 /21:29

Kauno „Žalgiris“ per pirmus du kėlinius susitvarkė su „Vytautu“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pilna jėga pasitinka atkrintamąsias varžybas. Priešpaskutinėse „Tete-a-Tete Casino-LKL“ reguliariojo sezono rungtynėse čempionai 96:80 (32:14, 27:17, 17:19, 20:30) nepaliko vilčių Prienų-Birštono „Vytautui“.
Vytenis Lipkevičius
Vytenis Lipkevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Su nesklandumais, bet „Žalgirio“ arenos fasadas suspindo naujomis spalvomis. Per oficialią ceremoniją prieš mačą dėl techninių kliūčių neįsižiebęs LED ekrane, vėliau „Žalgirio“ arenos užrašas galiausiai papuošė fasadą.

„Žalgiris“ nubloškė „Vytautą“ jau pirmosiomis minutėmis. Pirmąjį kėlinį žalgiriečiai laimėjo 18 taškų skirtumu, o iki pertraukos susikrovė net 28 taškų pranašumą – 59:31.

Tiesa, po pertraukos skirtumas ištirpo. „Vytautas“ laimėjo ketvirtąjį kėlinį 30:20 ir prisivijo „Žalgirį“ iki 80:96.

„Žalgiris“ šiam susitikimui registravo 10, o „Vytautas“ – vos aštuonis žaidėjus. „Vytautui“ nepadėjo pagrindinis įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas ir jo dubleris Paulius Ivanauskas, dar nebuvo Dainiaus Šalengos, Vilmanto Dilio.

Tiesa, be dviejų pagrindinių įžaidėjų rungtyniavęs „Vytautas“ suklydo ne tiek jau daug – 11 kartų.

„Žalgiris“: J.Randle’as 18 taškų, K.Vecvagaras 13, B.Motumas 11 (7 rez. perd.), M.Sajus, E.Ulanovas, P.Jankūnas ir S.Venė po 9.

„Vytautas“: L.Kisielius 22, G.Sirutavičius 15, V.Šulskis 14, V.Čepukaitis 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).