2018 11 18

„Lietkabelis“ be vargo užgesino „Pieno žvaigždes“

Panevėžio „Lietkabelis“ (7-3), šeštadienį atsisveikinęs su kroatu Dominiku Mavra, namuose LKL rungtynėse 94:63 (22:14, 21:15, 25:16, 26:18) sekmadienį nesunkiai nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-7).
Jamaras Wilsonas
Jamaras Wilsonas / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Nors su D.Mavra panevėžiečiai kontrakto dar nenutraukė, gynėjas jau išvyko į gimtinę. Jam bus ieškoma nauja komanda.

„Lietkabeliui“ tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o pergalė 31 taško skirtumu – didžiausia sezone.

Pirmą tarpusavio mačą „Pieno žvaigždės“ buvo laimėjusios 87:81, tad „Lietkabelis“ varžovams revanšavosi su kaupu.

Puikias rungtynes sužaidė aukštaūgis Mindaugas Kupšas, pelnęs 17 taškų, neprametęs nei vieno dvitaškio (8/8 dvit.) ir atkovojęs 5 kamuolius.

Pirmosios Vaido Kariniausko rungtynės Panevėžyje pažymėtos 9 taškais (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais, išprovokuota pražanga, 2 klaidomis, 4 pražangomis ir 9 naudingumo balais per 19 minučių.

Pasvalio komandoje taip pat debiutavo du naujokai – Dagoberto Pena ir Jay’us Threattas.

Pirmasis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

Antrasis per 25 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prarado kamuolį, sykį prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: M.Kupšas 17 (5 atk. kam.), J.Wilsonas 14, P.Valinskas ir M.Morrisonas – po 12, F.Pilepičius 11.

„Pieno žvaigždės“: T.Lekūnas 11, D.Pena 10, K.Petrukonis ir J.Treattas – po 9.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas