2009 12 20

„Lietuvos ryto“ atsarginiai įveikė „Techasą“

Vidas Ginevičius po ilgos pertraukos grįžo į aikštelę ir svariai prisidėjo prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pergalės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Sostinės krepšininkai išvykoje 95:74 (28:16, 22:24, 21:21, 24:13) įveikė Panevėžio „Techaso“ komandą ir iškovojo dešimtą pergalę.
V.Ginevičius vis labiau perpranta R.Kurtinaičio taktines schemas
V.Ginevičius grįžo į rikiuotę. / „Scanpix“ nuotr.

Šiose rungtynėse vilniečiai rėmėsi atsarginiais krepšininkais. Bojanas Popovičius šiose rungtynėse nerungtyniavo dėl trenerio sprendimo. Aronas Baynesas, Milko Bjelica ir Artūras Jomantas žaidė tik epizodiškai. Dėl kojos traumos savo komandai vis dar negalėjo padėti Donatas Zavackas.

Dejano Borovnjako ir Justo Sinicos vedama „Lietuvos ryto“ ekipa pirmo kėlinio pabaigoje įgijo 12 taškų pranašumą – 28:16.

Antro ketvirčio metu Lukas Brazdauskis pataikė kelis tolimus metimus iš eilės ir sostinės klubui padėjo susikrauti triuškinamą persvarą – 40:21. Vis dėlto šeimininkai rankų nenuleido ir laimėję atkarpą 10:0 priartėjo iki vienženklės ribos – 31:40.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai grįžo susikaupę ir susigrąžino saugų pranašumą – 61:40. Bet ir tada „Techasas“ ginklų sudėti nesiruošė. Savų žiūrovų palaikomi panevėžiečiai pataikė du tolimus metimus, vėliau ir du dvitaškius – 61:71.

Lemiamo kėlinio metu „Techasas“ privalėjo verstis be lyderių, kurie išsibaudavo. Tuo pasinaudodami vilniečiai įtvirtino pergalę.

V.Ginevičius šiose rungtynėse per 27 minutes surinko 13 taškų (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 4 kartus suklydo.

„Lietuvos rytas“: Dejanas Borovnjakas 19 (6 atk. kam.), Martynas Gecevičius 14,  Vidas Ginevičius 13, Aronas Bayneas 12, Lukas Brazdauskis 11.

„Techasas“: Laimonas Lukoševičius 19, Mindaugas Sakalauskas 14, Tomas Černeckis 13, Ernestas Ežerskis 12.