Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 10, 13:50

LKL varžybos žengia į kitą televiziją

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės keliasi į kitą kanalą. Iš TV6 mūsų šalies krepšinio komandų čempionatas peršoks į BTV televiziją, su kuria sudaryta ketverių metų sutartis.
Remigijus Milašius, Zita Sarakienė ir Romualdas Brazauskas
Remigijus Milašius, Zita Sarakienė ir Romualdas Brazauskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio lyga grįžta į televiziją, kuri pirmoji pradėjo transliuoti šalies čempionatą 1993 metais.

LKL varžybos prieš 25 metus buvo rodomos būtent Baltijos kanale, tuomet krepšinio lygai dar vadovaujant Šarūnui Marčiulioniui.

Pastaruosius dvejus metus LKL kovas rodė TV6, bet lyga nebuvo visiškai patenkinta partneryste – praėjusį sezoną pasitaikė svarbių rungtynių, kurios nepatekdavo į televizijos tinklelį darbo dienomis. Tad po ilgų derybų ketvirtadienį pasirašyta ilgametė sutartis su UAB „Laisvu ir Nepriklausomu kanalu“, po kurio sparnu veikia ir BTV.

„Norime, kad žiūrovas įprastų ir galėtų sekti rungtynes, kurių dauguma vyks šeštadieniais ir sekmadieniais“, – sakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Jis neįvardijo sutarties finansinių sąlygų. Jų neatskleidė ir UAB „Laisvo ir Nepriklausomo kanalo“ generalinė direktorė Zita Sarakienė.

„Lyga išaugusi ir sustiprėjusi. Natūralu, kad lygai reikia didesnės auditorijos, – sakė Z.Sarakienė. – Visa kanalo grupė populiarins lietuvišką krepšinį. Didės anonsų kiekis.“

BTV ketina parodyti apie šimtą rungtynių – tikslų skaičių lems atkrintamųjų rungtynių eigos.

Eteris nebus skirtas tik veiksmui aikštėje.

„Tai bus ilgiausiai transliuojamas sporto renginys. BTV eteryje rungtynės truks apie pustrečios valandos – bus laida prieš rungtynes, televizijos operatoriai bus įleidžiami į persirengimo kambarius. Tas pats bus po rungtynių. Per pertraukas – praėjusio turo apžvalgos.

Buvome pasigedę analizės ir komentarų prieš ir po rungtynių. Dabar tai bus“, – sakė naujasis LKL komunikacijos vadovas Šarūnas Mazalas, pastaruosius kelerius metus dirbęs LRT sporto žurnalistu.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šarūnas Mazalas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šarūnas Mazalas

LKL rungtynes per BTV kitą sezoną turėtų komentuoti į sporto laidų eterį grįžtantis Robertas Petrauskas ir Vaidas Čeponis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek