2013 01 16

LKL:„Neptūnas“ išvykoje užtikrintai įveikė „Lietkabelio“ komandą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus rezultatu 81:65.
Martynas Mažeika
Martynas Mažeika / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Mačas prasdidėjo atkakliai, nors kiek sėkmingiau startavo svečiai (11:4), tačiau panevėžiečiai netrukus pasivijo, o baigiantis pirmajam kėliniui ir aplenkė varžovus. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo 22:17.

Antrajame ketvirtyje Panevėžio krepšininkai stengėsi išlaikyti persvarą savo rankose, tačiau „Neptūnas“ suaktyvino puolimą ir panaikino deficitą, o iki didžiosios pertraukos buvo jau priekyje – 44:38.

Trečiajame kėlinyje situaciją aikštėje kontroliavo Klaipėdos ekipa, o šeimininkams trūko tikslumo puolime. Likus žaisti 3 minutes, „Neptūnas“ turėjo 10 taškų persvarą (53:43), kurios iki ketvirčio pabaigos neiššvaistė – 57:48.

Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelio“ krepšininkai nerodė kovingumo ir leido varžovams dar labiau nutolti (61:48,8min.). „Neptūnas“ tritaškiais metimais menkino šeimininkų viltis iškovoti pergalę.  Panevėžio krepšininkai per likusį laiką intrigos neatkūrė – Klaipėdos ekipa žaidė užtikrintai ir šventė pergalę.

Klaipėdiečiams Deividas Gailius pelnė 19 taškų, Giedrius Gustas – 12, Laurynas Mikalauskas – 11 (9 atk. kam.), Evaldas Dainys – 10, Rashaunas Broadusas ir Valdas Vasylius pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Edgaras Ulanovas (8 atk. kam.), 14 – Darius Griškėnas, 12 – Tauras Jogėla, 9 surinko Mindaugas Kupšas (7 atk. kam.).