2014 12 29

LKL savaitės žaidėjas – „Lietuvos rytą“ skriaudęs Deividas Gailius

Vienas sėkmingiausių sezono rungtynių LKL čempionate sužaidęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Deividas Gailius buvo pripažintas geriausiu praėjusios savaitės žaidėju.
Deividas Gailius
Deividas Gailius / A. Venskaus nuotr.

Puolėjas rungtynėse su „Lietuvos ryto“ ekipa per 31 minutę įmetė 27 taškus (9/9 dvit., 1/4 trit., 6/9 baudų), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir nors suklydo net 7 kartus, būtent jo sėkmingas žaidimas pratęsimo metu leido klaipėdiečiams įtvirtinti pergalę. „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 94:90, o D.Gailius surinko 23 naudingumo balus.

Į naudingiausio žaidėjo titulą taip pat pretendavo dvi geras rungtynes sužaidęs „Juventus“ puolėjas Nikita Barinovas. Krepšininkas rungtynėse su „Nevėžiu“ pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.) ir surinko 31 naudingumo balą. Susitikime su „Lietkabeliu“ N.Barinovas įmetė 15 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) bei surinko 18 naudingumo balų.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Artūras Milaknis („Žalgiris“) – 1 rungtynės, 20 tšk., 3 at. kam., 3 per. kam., 21 naud. balas;

Jonathanas Lee („Šiauliai“) – 2 rungtynės, 11,5 tšk., 6,5 at. kam.,  7,5 rez. perd., 23 naud. balai;

Gediminas Orelikas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 24 tšk., 5 at. kam., 2 rez. perd., 28 naud. balai.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas