2014 09 27

Naująjį LKL sezoną „Prienai“ pradėjo pergalingai

„Prienų“ krepšinio komanda naująjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradėjo pergale namuose prieš Panevėžio „Lietkabelį“ – 88:81 (30:21, 24:22, 19:14, 15:24).
Tadas Stankevičius
Tadas Stankevičius / A.Didžgalvio nuotr

Po pirmų dviejų kėlinių dominavo aikštės šeimininkai, „Prienų“ krepšininkai, kurie turėjo 11 taškų pranašumą – 54:43.

Prieniškiai persvarą per trečią ketvirtį dar šiek tiek padidino, o ketvirtojo pradžioje jau pirmavo 19 taškų persvara – 81:63.

Vis dėlto, svečiai sugebėjo surengti spurtą ir 39-ąją minutę priartėjo – 85:81. Nepaisant sėkmingos „Lietkabelio“ atkarpos, „Prienų“ krepšininkai susiėmė, porą kartų sugebėjo apsiginti ir išplėšė pergalę.

„Prienai“: D.Milka (8/18 dvit., 12 atk. kam.) 20, A.Labuckas (4/5 trit.) 16, V.Sragauskis ir P.Vaitiekūnas po 13, P.Jacevičius 11.

„Lietkabelis“: I.Neliubovas (9/13 dvit., 7 atk. kam.) 20, D.Šalega (8/11 dvit.) 17, D.Griškėnas 12, Ž.Jonušas 10.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas