2016 01 30

Nuostabiai žaidęs L.Kisielius padėjo „Vytautui“ laimėti dramą prieš „Pieno žvaigždes“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ jau laikė pergalę savo rankose, tačiau kovingasis Prienų-Birštono „Vytautas“ išsigelbėjo ir po pratęsimo „Tete-a-Tete Casino-LKL” čempionate apgynė namų tvirtovę – 94:86 (23:17, 15:22, 22:20, 20:21, 14:6).
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes spurtu 15:0, o pasvaliečiai pirmuosius taškus pelnė tik penktąją mačo minutę. Tiesa, iki pirmojo kėlinio pabaigos „Pieno žvaigždės“ sumažino atsilikimą iki 17:23, o 12-ąją minutę rezultatas jau buvo lygus (28:28).

Permaininga kova vyko iki ketvirtojo kėlinio vidurio. „Pieno žvaigždės“ spurtavo 8:0 ir likus žaisti 4 minutes atitrūko 74:65. Visgi prieniškiai nepasidavė ir ne tik pavijo savo varžovus, bet paskutinę minutę ir išsiveržė į priekį – 77:76.

Pagrindinio laiko pabaigoje jau „Vytautas“ laikė pergalę savo rankose, bet svečiams pratęsimą išplėšė metimą likus 4,7 sek. pataikęs Derrickas Low.

Per papildomą rungtynių atkarpą kova vyko taškas į tašką. Svečių entuziazmą numalšino Laimono Kisieliaus tritaškis. Likus žaisti pusantros minutės jis atitolino „Vytautą“ 90:86 ir išsaugojo šeimininkams pergalę. Netrukus tas pats L.Kisielius dvitaškiu su pražanga padėjo tašką (92:86).

Tai buvo fantastiškos L.Kisieliaus rungtynės. Net 42 minutes aikštėje praleidęs „Vytauto“ puolėjas pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 27 taškai (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis ir Vilmantas Dilys po 16, Paulius Ivanauskas 11, Vytautas Šulskis 10.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 19, Derrickas Low ir Giedrius Staniulis (9 atk. kam.) po 15, Steponas Babrauskas 14.