2018 05 12 /19:27

„Lietkabelis“ pavojingai atleido vadžias, bet pergalės neatidavė

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai pergale pradėjo LKL atkrintamąsias. Šeštadienį pirmosiose ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Ramūno Būtauto auklėtiniai 103:86 (30:18, 27:23, 25:21, 21:24) pranoko „Šiaulius“.
Kšištof Lavrinovičius
Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Puikiai atakavę aikštės šeimininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų pranašumą (30:18), o prieš pertrauką buvo įgiję dar saugesnį pranašumą – 57:41. „Lietkabelis“ vien per pirmus du kėlinius pataikė 14 dvitaškių iš 18 (78%).

„Lietkabelis“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo net 20 taškų skirtumu (82:62). Vis dėlto „Šiaulių“ ekipos krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:4 ir sugrįžo į rungtynes – 78:86.

Vis dėlto Kšištofo Lavrinovičiaus ir Lorenzo Williamso vedamas „Lietkabelis“ savo varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose.

„Šiauliams“ šiose rungtynėse koją kišo pataikymas iš dviejų tašų zonos. Svečiai pataikė tik 14 dvitaškių iš 38 (36%), kai aikštės šeimininkai iš 44 dvitaškių realizavo 29 (65%).

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18, Lorenzo Williamsas (7 rez. perd.) ir Žanis Peineris (7 atk. kam.) po 17.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 22, Vytautas Šarakauskas 12, Arminas Urbutis 11, Evaldas Šaulys 10.