2018 05 02

Panevėžyje – sunki Kauno „Žalgirio“ pergalė ir Edgaro Ulanovo trauma

Eurolygos finalo ketvertui besirengiantis Kauno „Žalgiris“ LKL rungtynėse Panevėžyje po atkaklios kovos 81:74 (20:18, 19:21, 25:13, 17:22) nugalėjo „Lietkabelį“. 29 pergales turintis Kauno klubas užima antrąją vietą LKL, tačiau jam dar liko sužaisti trejas rungtynes.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Nuo pat rungtynių pradžios Panevėžyje užvirė atkakli kova. Kauno „Žalgirio“ gerbėjus išgąsdino Edgaras Ulanovas, kuris sužaidus vos tris minutes patyrė traumą ir sėdo ant suolo likusioms rungtynėms.

Tiesa, Kauno „Žalgirio“ stovykla pranešė, kad žaidėjas tik susimušė kojos raumenį ir turėtų sugrįžti į rikiuotę per artimiausias dienas.

Išsiderinusiu Kauno klubo žaidimu pasinaudojo „Lietkabelis“, kurį į priekį vedė net 13 taškų per pirmąją rungtynių pusę surinko Darjušas Lavrinovičius. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 39:39.

Antroje rungtynių pusėje žalgiriečiai spurtavo ir buvo įgiję net 14 taškų pranašumą, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ dar buvo sumažinęs skirtumą 69:75. Visgi žalgiriečiai pergalę išsaugojo.

Kauno klubui 23 taškus pelnė Brandonas Daviesas. 14 taškų pridėjo Kevinas Pangosas, 12 – Paulius Jankūnas.

Panevėžio ekipai 19 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius.

Prieš Eurolygos finalo ketvertą, kuris gegužės 18 dieną prasidės Belgrade, Kauno „Žalgiris“ dar sužais trejas LKL rungtynes.

Pirmos vietos LKL reguliariajame sezone siekiančiam „Žalgiriui“ per likusius tris mačus reikia iškovoti bent vieną pergalę, norint sezoną pabaigti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

20 pergalių turintis Panevėžio klubas jau yra nepajudinamas iš ketvirtosios LKL vietos.

„Lietkabelis“: D.Lavrinovičius 19, Ž.Peineris 12, G.Leonavičius 10.

„Žalgiris“: B.Daviesas 23, K.Pangosas 14, P.Jankūnas 12.