2019 11 17

Pergalingą bangą pasigavęs „Neptūnas“ triumfavo Šiauliuose

„Neptūnas“ toliau sėkmingai kopia aukštyn „Betsafe–LKL“ turnyrinėje lentelėje. Fantastišką puolimą pademonstravę klaipėdiečiai išvykoje 102:95 (26:20, 25:21, 23:27, 28:27) privertė pasiduoti „Šiaulius“.
Žygimantas Janavičius
Žygimantas Janavičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Tai buvo jau ketvirtoji uostamiesčio krepšininkų pergalė vietiniame čempionate iš eilės.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ padėjo pamatus pergalei. 8:0 atkarpą laimėję klaipėdiečiai įgijo 17 taškų pranašumą (34:51).

Prie to labiausiai prisidėjo Žygimantas Janavičius ir Gytis Masiulis. Lietuviškasis tandemas dar iki pertraukos surinko daugiau nei trečdalį visos komandos taškų (21 iš 51).

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Gytis Masiulis

Klaipėdiečiai puikiai dalinosi kamuoliu – atliko 24 rezultatyvius perdavimus, o dviženklį taškų skaičių surinko net 6 žaidėjai.

Šiauliečiams pirmoje pusėje per dažnai slydo kamuoliai iš rankų. Į rūbinę „Šiauliai“ išėjo su 9 klaidomis statistikos protokole, o labiausiai prie to „prisidėjo“ Aurimas Urbonas ir Kevinas Hardy, kurie atliko po 2 klaidas.

„Šiaulių“ neišgelbėjo ir geriausias Akeemo Wrighto šio sezono pasirodymas. Jo solo šou trečiajame kėlinyje gražino „Šiaulius“ į rungtynes.

Amerikietis surinko 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

A. Wrighto dvi geriausios rungtynės šį sezoną buvo sužaistos būtent prieš Klaipėdos „Neptūną“.

„Neptūnui“ šiose rungtynėse vis dar negalėjo padėti vienas komandos lyderių Darrinas Dorsey.

„Šiauliai“: Akeemas Wrightas 23 (6/9 dvit., 3/5 trit., 26 naud. bal), Justas Furmanavičius 16, Evaldas Šaulys 14.

„Neptūnas“: Tadas Sedekerskis 18 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), Gytis Masiulis 16, Žygimantas Janavičius (4 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Tomas Delininkaitis po 14.