2009 10 24

„Perlas“ garbingai pralaimėjo „Lietuvos rytui“

Šeštadienį sostinės derbyje pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, kurie Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse išvykoje 80:70 (30:23, 19:8, 15:18, 16:21) įveikė to paties miesto „Perlo“ komandą.
M.Bjelica buvo rezultatyviausias vilniečių gretose
M.Bjelica / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Šiose rungtynėse „Lietuvos ryto“ ekipoje debiutavo ir buvęs žalgirietis Vidas Ginevičius. Bojanui Popovičiui Rimas Kurtinaitis leido pailsėti, todėl serbas registruotas nebuvo.

Ginevičius per 12 minučių pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

Svečiai jau susitikimo pradžioje šovė į priekį ir didino pranašumą, kuomet jis 17-tą minutę pasiekė 20 taškų ribą – 49:29.

Tačiau jaunieji „Perlo“ krepšininkai ginklų sudėti dar nesiryžo. Po ilgosios pertraukos jie surengė spurtą 11:0 ir priartėjo iki 7 taškų – 49:56.

Visgi tada iš toli pataikė Martynas ir Gecevičius bei Steponas Babrauskas, du taškus pridėjo Dejanas Boronvjakas ir „Lietuvos rytas“ vėl nutolo – 64:49.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius ir Aronas Baynesas po 16, Milko Bjelica 14, Dejanas Borovnjakas 10.

„Perlas“: Žydrūnas Kelys 27 (10 klaidų), Eimantas Bendžius 10, Giedrius Staniulis ir Jonas Valančiūnas po 7.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas